اخبار ارز دیجیتال

PEPE برای رسیدن به اوج سال نو، هدف خود را پارابولیک می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

PEPE امروز پس از افزایش ۱۵ درصدی در معاملات اولیه، روند صعودی میم کوین را دوباره تعریف می کند تا به بالاترین حد روزانه ۰.۰۰۰۰۰۱۵۹ دلار برسد. این چشم انداز فعلی قیمت باعث شده است که قیمت PEPE در هفته گذشته تا ۱۲ درصد افزایش یابد، طبق داده های CoinMarketCap، زیرا PEPE حرکت جسورانه دیگری را برای پاک کردن هرگونه عقب ماندگی در پیشنهاد خود انجام می دهد تا مجدداً بالاترین قیمت امسال را آزمایش کند.

PEPE که در اوایل سال منتشر شد، دیدگاه جدیدی را به اکوسیستم میم با تم قورباغه ارائه کرد که کاملاً متفاوت از تم نژاد شیبا اینو بود که دوجکوین (DOGE) و SHIB را در کانون توجه قرار داد. پس از یک موج اولیه پذیرش که بسیاری از حامیان اولیه را به میلیونر تبدیل کرد، PEPE دستاوردهای خود را با ادامه تاثیر زمستان کریپتو کاهش داد.

تلاش نهایی PEPE برای بازپس گیری بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۴۳۵۴ دلاری (ATH) که در ۸ می تعیین شده است، ادامه دارد. PEPE از آن زمان تا کنون به ۰.۰۰۰۰۰۰۶۳۶۹ دلار کاهش یافته است زیرا عدم اطمینان در نقشه راه نشان می دهد که نوآوری کمی ارائه شده است. .

یک روند صعودی جدید حدود یک ماه پیش آغاز شد که قیمت PEPE از ۰.۰۰۰۰۰۱۲۳۷ دلار به ۰.۰۰۰۰۰۱۶ دلار افزایش یافت. از آن زمان، PEPE هیچ نشانه ای از توقف نشان نداده است.

آیا PEPE ATH را دوباره آزمایش خواهد کرد؟

وقتی نوبت به حرکت قیمت در اکوسیستم کریپتو می‌رسد، تقریباً هیچ چیز غیرممکن نیست. PEPE از ابتدای تاسیس تا به امروز رشد ۵۱۷۹.۰۵ درصدی را به ثبت رسانده است و در صورت ثبت همین افزایش قیمت، قیمت آن به ۰.۰۰۰۰۸۲۳۵ دلار خواهد رسید که در نهایت از ATH قبلی فراتر خواهد رفت.

اگرچه PEPE اخیراً حرکات چشمگیری انجام داده است، اما رقابت بزرگی در دنیای میم کوین وجود دارد که می تواند مستقیماً بر عملکرد آن در آینده نزدیک تأثیر بگذارد. این رقابت سخت از سوی رقبای برتری مانند شیبا اینو (SHIB) و BONK مجری برتر سولانا انجام می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا