اخبار ارز دیجیتال

مجوز استخراج ارز دیجیتال پنسیلوانیا به حالت تعلیق درآمد، پس از فشار اتحادیه از صورت حساب حذف شد

حامی این لایحه، گرگ ویتالی، مقرراتی را در نظر گرفت که الزامات گزارش دهی مداوم را بر معدنچیان تحمیل می کند تا لایحه را از طریق کمیته مجلس دریافت کنند.

مجلس نمایندگان پنسیلوانیا ممنوعیت دو ساله استخراج کریپتو را از لایحه تنظیم مصرف انرژی در بخش ماینینگ کریپتو حذف کرد و مدعی شد که اتحادیه های کارگری برای تغییر فشار آورده اند.

در ۱۶ اکتبر، کمیته محیط زیست، منابع و انرژی مجلس پنسیلوانیا با ۱۳ رای موافق و ۱۲ رای مخالف قانون صرفه جویی در انرژی ارز مجازی، پس از هیچ اقدامی در مورد این لایحه از زمان ارائه این لایحه به کمیته در ۲۱ ژوئن، رای داد. حاشیه باریک.

گرگ ویتالی، نماینده دموکرات، رئیس کمیته و حامی لایحه، در همان روز به رسانه محلی پنسیلوانیا کپیتال استار گفت که رهبران دموکرات تحت فشار هستند تا این لایحه را که شامل تعلیق می شود، اجرا نکنند. او گفت که مورد حمله قرار گرفته است.

گزیده ای از لایحه اصلاح شده مجلس نمایندگان ۱۴۷۶ که شامل یک تعلیق دو ساله در استخراج ارزهای دیجیتال است.منبع: مجلس نمایندگان پنسیلوانیا

نماینده ویتالی گفت که اتحادیه های ساختمانی “مخالفت مزمن” با سیاست های زیست محیطی دارند و استدلال کرد که اتحادیه ها جیب همکاران دموکرات خود را بسته اند.

“صادقانه بگویم، [the unions have] آنها گوش دموکرات های مجلس نمایندگان را دارند و این توانایی را دارند که اعضایی را که از سیاست خوب محیط زیستی حمایت می کنند بیگانه کنند. ”

ویتالی استدلال کرد که ترجیح می دهد این لایحه بدون مهلت تصویب شود تا اینکه اصلاً تصویب نشود، زیرا رای مخالف اتحادیه ها اکثریت دموکرات ها در مجلس نمایندگان پنسیلوانیا را به خطر می اندازد.

ویتالی افزود: “در شش ماه اول به عنوان سخنران اکثریت، به سختی یاد گرفتم که تحمل کمی برای سیاست های زیست محیطی قوی دارم.”

ممنوعیت دو ساله، تصویب مجوزهای جدید و تمدید برای بهره برداری از تسهیلات استخراج ارز مجازی را به حالت تعلیق در می آورد. این لایحه مطالعات تأثیر بر عملیات جزئی و الزامات گزارش جدید را تحمیل می کند.

مربوط: استخراج کنندگان بیت کوین به دنبال منابع انرژی جایگزین برای کاهش هزینه ها هستند

معدنچیان در ایالت باید اطلاعاتی در مورد تعداد معادنی که در حال کار هستند و اندازه هر سایت را در مدت شش ماه به همراه اطلاعات مربوط به منابع انرژی، گزارش های انتشار و مصرف انرژی و آب ارائه دهند.

ماینرهای ارز دیجیتال مستقر در پنسیلوانیا ملزم به ارائه گزارش سالانه خواهند بود. ماینرهای جدید به ایالت ملزم به ارائه همان گزارش قبل از شروع عملیات هستند.

استخراج کننده ارزهای دیجیتال Stronghold Digital Mining فروشگاهی را در پنسیلوانیا، سومین ایالت بزرگ تولید کننده زغال سنگ در ایالات متحده، با فرض تبدیل ضایعات کارخانه به انرژی برای تامین انرژی صدها بیت کوین راه اندازی کرده است. دو دکل استخراج نیروگاه حرارتی (BTC) خریداری کرد. .

در ماه جولای، معدنچی درخواست مجوز برای سوزاندن لاستیک های خرد شده برای تولید حداکثر ۱۵ درصد انرژی مورد نیاز کرد، اقدامی که به شدت توسط گروه های محیط زیست محلی مخالفت شد.

شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf نیز یک تاسیسات هسته ای در پنسیلوانیا دارد.

مجله: کتیبه بازگشتی – “ابر کامپیوتر” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند

نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا