🚨 اخبار ارز دیجیتال

پی پال استیبل کوین PYUSD را برای کاربران Venmo عرضه می کند

پس از اینکه PayPal USD راه اندازی خود را در Venmo اعلام کرد، پلتفرم پرداخت گفت که در هفته های آینده به طور کامل راه اندازی خواهد شد.

پی پال، یک پردازشگر پرداخت عمده مستقر در ایالات متحده، اعلام کرد که استیبل کوین PYUSD آن اکنون در Venmo در دسترس است.

در پست وبلاگ ۲۰ سپتامبر، شرکت پرداخت گفت که PayPal USD (PYUSD)، استیبل کوین آن که به دلار آمریکا متصل است، در حال حاضر در دسترس کاربران Venmo است و “در هفته های آینده به طور کامل عرضه خواهد شد.” این خبر حدود شش هفته پس از اعلام پی پال مبنی بر انتشار یک استیبل کوین منتشر شد که در آن زمان اعلام کرد که توسط Paxos Trust صادر می شود و به طور کامل توسط سپرده های دلاری ایالات متحده، اسناد خزانه داری و معادل های نقدی مشابه پشتیبانی می شود.

پی پال گفت: «PYUSD در حال حاضر در تجربیات رمزنگاری بومی وجود دارد و با رشد اکوسیستم به طور گسترده در دسترس خواهد بود. طی چند هفته پس از عرضه در بازار عمومی، PYUSD در حال حاضر در برخی از صرافی ها از جمله Crypto.com، Bitstamp، Coinbase و Kraken حضور دارد.

مربوط: استیبل کوین جدید پی‌پال PYUSD با مشکلات قانونی و «تزلزل عملکرد» مواجه است

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen در ماه آگوست گزارش داد که حدود ۹۰ درصد از PYUSD در کیف پول های تحت کنترل Paxos Trust نگهداری می شود. شرکت ارزهای دیجیتال BitPay در ۱۲ سپتامبر اعلام کرد که پشتیبانی از PYUSD را با استناد به “تجارت پرداخت و مشارکت جامعه” اعلام کرد.

پی پال به طور پیوسته در حال گسترش به فضای ارزهای دیجیتال است و پرداخت دارایی های دیجیتال را در سال ۲۰۲۱ می پذیرد و در سال ۲۰۲۳ پرداخت های Web3 را به صورت داخل و خارج از رمپ ایجاد می کند. وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک PYUSD را در لیست سبز سکه های مورد تایید نظارتی خود قرار داده است. .

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری در واقع با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا