اخبار ارز دیجیتال

PYUSD پی پال با پذیرش زودهنگام مبارزه می کند – نانسن

اولین استیبل کوین پی پال امیدها را برای پذیرش گسترده و پذیرش انبوه ارزهای دیجیتال افزایش داده است. روند پذیرش اولیه تصویر متفاوتی را ترسیم می کند.

داده های زنجیره ای نشان می دهد که استیبل کوین پی پال که اخیراً منتشر شده است، پی پال USD (PYUSD) با شتاب فزاینده ای روبرو است. طبق تحقیقات شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen، در حال حاضر حدود 90 درصد از PYUSD در کیف پول های Paxos Trust ناشر استیبل کوین نگهداری می شود.

بر اساس این گزارش، دارایی‌های کیف پول صرافی ارزهای دیجیتال با موجودی در Kraken، Gate.io و Crypto.com به نزدیک به ۷ درصد از کل عرضه رسیده است. شیوع در میان سرمایه گذاران به اصطلاح “پول هوشمند” (اصطلاحی که برای توصیف سرمایه گذاران آگاه یا حرفه ای استفاده می شود) ناچیز است.

تفکیک دارندگان برتر PYUSD در پی پال: منبع: نانسن

اولین استیبل کوین پی پال در اوایل آگوست انتظارات زیادی را در صنعت ارزهای دیجیتال افزایش داد. در آن زمان اعتقاد بر این بود که استیبل کوین ها پذیرش گسترده را ترویج می کنند و برای اولین بار ارزهای دیجیتال را به توده ها معرفی می کنند. این غول فین‌تک بیش از 350 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد، اما تعداد انگشت شماری استیبل‌کوین‌های خود را در چند هفته اول در کیف پول‌های خود نگهداری کرده یا ذخیره کرده‌اند. بر اساس این گزارش، اعداد و ارقام نشان می دهد:

در ظاهر، علیرغم وجود گزینه های دیگر، تقاضا برای PYUSD از سوی کاربران ارزهای دیجیتال وجود ندارد (شاید به این دلیل که پی پال جمعیتی متفاوت را هدف قرار می دهد).

استخرهای صرافی غیرمتمرکز مانند Uniswap’s PYUSD/wETH و PYUSD/USDC کمتر از 50000 توکن را نشان می دهند. تجزیه و تحلیل بیشتر از دارندگان فردی برتر نشان می دهد که علاقه متوسطی به دارایی های PYUSD کمتر از 10000 دلار در میان اولین دارندگان فردی برتر که صرافی یا دارندگان قرارداد نیستند، نشان می دهد. به گفته نانسن، دارندگان آن قبل از خرید استیبل کوین، سه ممکوین فروختند.

علاوه بر این، داده‌ها نشان می‌دهد که کمتر از 10 دارنده دارایی بالاتر از 1000 دلار هستند، به استثنای قراردادها و مبادلات.

علیرغم پذیرش کند، PYUSD کمتر از سه هفته است که در گردش بوده است. بدون هیچ گونه اعلام قبلی مبنی بر اینکه در حال توسعه است منتشر شد.

استیبل کوین پی پال به دلار آمریکا متصل است و توسط شرکت پکسوس تراست منتشر شده است. این شبکه بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است و به طور کامل توسط سپرده های دلاری، اوراق خزانه کوتاه مدت و معادل های نقدی مشابه پشتیبانی می شود. راه اندازی آن باعث رقابت در بین رقبای معتبر ارزهای دیجیتال شد. Circle، شرکتی که پشت کوین USDC (USDC) قرار دارد، این هفته اعلام کرد که به شش بلاک چین گسترش داده است تا بتواند پذیرش را افزایش دهد و استیبل کوین را در 15 شبکه در دسترس قرار دهد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، USDC در زمان نگارش این مقاله حدود 25 میلیارد دلار ارزش بازار دارد، در حالی که Tether (USDT) دارای ارزش بازار بیش از 82 میلیارد دلار است.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح 3 امتیازی برای موفقیت

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا