🚨 اخبار ارز دیجیتال

پی پال و صنعت کارت اعتباری از مصرف کنندگان سوء استفاده می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

استیبل کوین‌ها راهی را برای مصرف‌کنندگان، به‌ویژه آمریکایی‌ها، فراهم می‌کنند تا از هزینه‌های معاملات تنبیهی صنعت مالی فرار کنند.

تعداد بیشتری از آمریکایی‌ها قادر به پرداخت کامل صورت‌حساب‌های کارت اعتباری خود در پایان ماه نیستند و ۴۶ درصد از دارندگان کارت اعتباری بدهی ماهانه دارند که این رقم در سال ۲۰۲۲ ۳۹ درصد بود. یورک تاکید کرد که رشد ۱۵ درصدی سال به سال جاری در موجودی کارت های اعتباری نشان دهنده بزرگترین جهش در بیش از ۲۰ سال گذشته است.

نمی توان انکار کرد که عموم مردم به طور کلی با افزایش قیمت ها مواجه هستند که پرداخت با کارت اعتباری را به طور فزاینده ای دشوار می کند. دلیل آن این است که غول های پرداخت مانند پی پال از مصرف کنندگان سوء استفاده می کنند.

شکست مدل رقابتی در صنعت کارت های اعتباری حداقل تا حدی عامل بحران قریب الوقوع است، زیرا هزینه های کارت اعتباری در ایالات متحده تقریباً به طور کامل برای Visa و Mastercard سودآور است که ۸۰٪ از کل تراکنش ها را پردازش می کنند.

مربوط: آیا رگولاتورها عمداً با بانک ها برخورد کردند؟

اما این همه ماجرا نیست. با بالاترین کارمزد کشیدن کارت اعتباری در بین اقتصادهای بزرگ، مشاغل آمریکایی تا هفت برابر بیشتر از شرکت‌های اروپایی و پنج برابر بیشتر از شرکت‌های چینی هزینه‌های کشیدن کارت اعتباری را پرداخت می‌کنند. مصرف كننده. برای جلوگیری از تحمیل هزینه های مبادله، بازرگانان مجبور می شوند قیمت ها را بالاتر از آنچه که می خواهند تعیین کنند. مصرف کنندگان آگاه هستند که نه تنها کسانی که انتخاب می کنند با کارت های اعتباری پرداخت کنند، بلکه کسانی که با پول نقد یا کارت نقدی پرداخت می کنند مجبور هستند برای چند مورد از امکانات منتخب قیمت های بالاتری بپردازند.

درست است که پرداخت های الکترونیکی راحت هستند و بسیاری از مشکلات فرامرزی ناشی از طرز فکر قدیمی فقط پول نقد را حل کرده اند. اما مصرف کنندگان در نهایت برای این راحتی بسیار بیشتر از آنچه تصور می شود هزینه می کنند و ممکن است آن را ندانند.

در سال ۲۰۲۳، فناوری در اختیار ما به قدری پیشرفته است که نباید هیچ سرویس متمرکزی وجود داشته باشد که محدودیت هایی را در انتقال پول و حقوق پرداخت تاجران یا مشتریان ایجاد کند.

چرا دنیای امروز ما را مجبور به استفاده از سرویس متمرکزی می کند که به طور خاص برای دریافت چنین مبلغ زیادی برای هر خرید طراحی شده است؟

راه حل های غیرمتمرکز می توانند با جایگزینی سیستم های قدیمی و ارائه دهندگان پرداخت سنتی که به انحصارات بزرگتر به جای مردم عادی سختکوش خدمت می کنند، پول بیشتری برای مصرف کنندگان و بازرگانان صرفه جویی کند. برای انجام این کار به روشی ایمن و شفاف، نوسان نمی تواند بخشی از معادله باشد. به عبارت دیگر، ارزهای دیجیتال سنتی هرگز پاسخگو نیستند. اما ممکن است استیبل کوین ها باشد.

همانطور که از نام آن پیداست، استیبل کوین ها به طور خاص برای تداوم قیمت طراحی شده اند. ارزش آن‌ها مستقیماً به دارایی‌های ذخیره «پایدار» مانند فلزات گرانبها و دلار آمریکا وابسته است، بنابراین قیمت‌ها در نهایت تثبیت می‌شوند. با فعال کردن امکان پرداخت بلادرنگ از طریق شبکه بلاک چین، انتقال پول سریعتر و کارآمدتر را نسبت به ارزهای فیات فراهم می کند. پیشنهاد ارزش ملموس تر برای استفاده روزمره، آن را به جایگزینی موثرتر برای ارزهای رمزپایه بی ثبات تر تبدیل می کند.

با این حال، برخی از استیبل کوین‌ها تا آنجا پیش رفته‌اند که به مصرف‌کنندگان و بازرگانان کارمزد ۹۹ درصد کمتری نسبت به آنچه ارائه‌دهندگان راه‌حل پرداخت جهانی ارائه می‌دهند، کاهش داده‌اند و وابستگی به کارت‌های اعتباری را کاهش داده‌اند. همچنین راه خوبی برای خروج است. در کل.

در سخنرانی سال ۲۰۲۱ خود، نایب رئیس فدرال رزرو برای نظارت، راندال کوارلز از ما خواست که «از استیبل کوین ها نترسید». نقش دلار در اقتصاد جهانی در سایر نقاط جهان، همه چیز در جهت مشابهی در حال حرکت است. به عنوان مثال، انجمن یورو دیجیتال معتقد است که «پرداخت‌های خرد خودکار باعث می‌شود که اروپا از نظر دیجیتالی رقابتی باقی بماند».

راه‌حل‌ها را می‌توان در خود استیبل کوین‌ها یا در ترکیبی از ساختارهای مالی سنتی و نوآوری‌های Web3 یافت، که پیاده‌سازی آن‌ها می‌تواند آسان‌تر از آنچه فکر می‌کردیم باشد.

مربوط: ورشکستگی بانک ها علاقه به استارت آپ های خودسرپرست را افزایش می دهد

تاجران ممکن است تمایلی به ایجاد دانش ارزهای دیجیتال مورد نیاز برای پذیرش استیبل کوین ها نداشته باشند، بنابراین گزینه جایگزین این است که استیبل کوین ها را به عنوان ارز بپذیرید و نیازی به تغییر حسابداری خود نداشته باشید. روش. ارائه دهندگان استیبل کوین می توانند با دریافت مهر تایید برای مواردی مانند ضمانت های بانکی، ارزش، امنیت و شفافیت را به پیشنهاد خود اضافه کنند. در این صورت، ارزش استیبل کوین مورد نظر کاملاً محافظت می شود و آرامش مصرف کننده تضمین می شود. .

نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که هم تجار و هم مصرف کنندگان از سیستمی که آنها را گروگان گرفته است خسته شده اند. برای این منظور، استفاده اصلی از استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت، این پتانسیل را دارد که ما را از اتکای ما به صنعت کارت اعتباری نجات دهد و حتی قیمت های متورم مصرف کننده را کاهش دهد. پیشنهادات نباید مورد توجه قرار گیرند.

برای پیاده‌سازی روشی ارزان‌تر، کارآمدتر و آسان‌تر برای انجام کسب‌وکار، چه چیزی لازم است؟ آیا ما از این موضوع خودداری کرده‌ایم که به خودمان اجازه می‌دهیم از مزایای آن استفاده کنیم؟ اگر چنین است، ممکن است لازم باشد با استیبل کوین‌ها یا سایر راه‌حل‌های کم‌هزینه Web3 شروع کنید.

مصرف کنندگان بیش از هر زمان دیگری به کارت های اعتباری متکی هستند زیرا افزایش قیمت ها مصرف کنندگان را در سراسر جهان مجبور می کند هزینه های خود را کاهش دهند و راه های جدیدی برای مقابله با افزایش هزینه های زندگی پیدا کنند.

برنهارد مولر موسس، رئیس و مدیر کل Centi. پس از ۱۰ سال کار در مهندسی مراقبت های بهداشتی، او در توسعه کسب و کار و انطباق در یک شرکت جهانی بلاک چین کار کرد. او فوق لیسانس دارد. من دکترای زیست شناسی دارم و ردیابی بیت کوین را در سال ۲۰۱۱ شروع کردم.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود.دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.نویسنده: Bernhard Muller

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا