اخبار ارز دیجیتال

ارائه‌دهنده پرداخت خروج از برنامه رمزنگاری را پس از 19 درصد کاهش شغل تأیید می‌کند

کاربران پس از 2 مارس قادر به خرید بیت کوین نخواهند بود و “Affirm Crypto Program” به طور رسمی در 31 مارس پایان می یابد.

Max Levchin، مدیر عامل Affirm، یک شرکت خرید و پرداخت بعدا، تأیید کرده است که برنامه Affirm Crypto را در بحبوحه کاهش هزینه های مصرف کننده و تغییر محیط اقتصاد کلان، تعطیل می کند.

مدیرعامل در 8 فوریه نامه ای به سهامداران منتشر کرد و از کاهش 19 درصدی مشاغل خبر داد. وی شرایط نامشخص اقتصاد کلان و نیاز به جبران برخی از بدهی های موجود در ترازنامه شرکت را دو دلیل اصلی این تصمیم عنوان کرد.

“در زمان افزایش عدم اطمینان اقتصادی، ما در حال دوبرابر کردن فعالیت اصلی خود، به تاخیر انداختن پروژه‌هایی با جدول زمانی نامشخص درآمد و همسو کردن هزینه‌های عملیاتی خود با درآمد هستیم. برخی از ابتکارات مانند را لغو خواهیم کرد.

مدیر مالی این شرکت، مایکل لینفورد، گفت که این تصمیم برای دستیابی به اهداف درآمدی آن گرفته شده است.

ما گام‌های قاطعی را برای کاهش هزینه‌های خود برداشته‌ایم. مبنای هزینه‌های ما برای رسیدن به اهداف سودآوری ما مناسب است و در عین حال از نقشه راه محصول و جاه‌طلبی‌های رشد بلندمدت ما حمایت می‌کند. من مطمئن هستم که چنین بوده است.”

Affirm یک ارائه دهنده خدمات پرداخت برای نسل هزاره است، مشابه Afterpay، که به مشتریان اجازه می دهد محصولات را به صورت آنلاین خریداری کرده و بعداً پرداخت کنند.

این شرکت با همکاری پلتفرم پرداخت بیت کوین NYDIG برای پردازش تراکنش های بیت کوین (BTC) و ارائه حساب های ارز دیجیتال به کاربران Affirm، «برنامه رمزگذاری تأیید» خود را نزدیک به اوج بازار ارزهای دیجیتال در اواخر سال 2021 راه اندازی خواهد کرد.

این برنامه به کاربران اجازه می داد تا طرحی را تنظیم کنند که در آن سود ماهانه از حساب پس انداز کاربر به طور خودکار به بیت کوین تبدیل شود.

با این حال، طبق وب‌سایت Affirm، Affirm می‌گوید که برنامه ارزهای دیجیتال به طور رسمی در 31 مارس به پایان می‌رسد.

“در 2 مارس 2023، توانایی خرید بیت کوین از طریق برنامه Affirm به پایان می رسد. در 31 مارس 2023، ما برنامه Affirm Cryptocurrency را بازنشسته خواهیم کرد.

این یادداشت افزود: «بیت‌کوین موجود در حساب در پایان برنامه با نرخ مرجع CME CF بیت‌کوین (BRR) از ساعت 4 بعدازظهر به وقت لندن فروخته می‌شود و درآمد حاصل از آن به حساب پس‌انداز Affirm واریز می‌شود.

پس از 2 مارس، کاربران Affirm قادر به خرید بیت کوین نخواهند بود. سس: تایید می کنم.

البته، این تعطیلی بخشی از پاکسازی کارکنان بزرگتر برای پلتفرم وام دهی مستقر در سانفرانسیسکو است. لوچین گفت که کاهش 19 درصدی نیروی کار امروز اجرایی شد.

در یادداشتی در 8 فوریه به کارمندان، آقای لوچین خود را مسئول اقدامات هیئت مدیره فدرال رزرو ایالات متحده دانست و گفت که خیلی دیر اقدام کرده است.

در اواسط سال 2022 همه چیز تغییر کرد. طی سه سه ماهه گذشته، فدرال رزرو نرخ بهره معیار خود را با سرعتی بی سابقه افزایش داده است.

طبق آمار فعلی لینکدین، حدود 2593 نفر ادعا می کنند که توسط Affirm استخدام شده اند.

این بدان معناست که حدود 500 نفر ممکن است تحت تأثیر اعلامیه امروز قرار گرفته باشند.

مربوط: در موج دوم اخراج ها، کوین بیس 20 درصد دیگر از نیروی کار خود را کاهش خواهد داد.

کوین تلگراف با Affirm تماس گرفت تا ببیند چند کارمند مرتبط با ابتکار ارز دیجیتال تحت تأثیر قرار گرفته اند، اما هیچ اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته نشد.

با این حال، مدیرعامل در نامه گفت که قصد دارد تعداد کارکنان فعلی را اساساً برای آینده قابل پیش‌بینی ثابت نگه دارد.

بر اساس گزارش Google Finance، سهام Affirm (ticker AFRM) در معاملات پس از ساعت کاری در NASDAQ 19.1 درصد سقوط کرد.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا