🚨 اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین پرداختی هرگز به صورت انبوه مستقر نخواهد شد

پروژه های بلاک چین باید با کسب درآمد از گوگل و فیسبوک بدون اینکه مستقیماً از کاربران پول بخواهند یاد بگیرند.

یک بلاک چین پولی تکمیل شده است.

البته، نه برای ما، جمعیت گیک های رمزنگاری. هنگامی که کیف پول خود را باز می کنیم، به خدایان بلاک چین دعا می کنیم، عبارات اولیه را روی کارت های فولادی مدفون در زمین می نویسیم، صرافی هایی را پیدا می کنیم که هنوز مسدود نشده اند، و چند کار را برای افزایش درآمد انجام می دهیم. من از بسته بندی دارایی ها و تبدیل شدن به یک متخصص OpSec کره شمالی در حال حاضر آنلاین نیستند.

این خوبه. سالها تجربه این درد را کم کرده است.

اما تکلیف استخدام انبوهی که همه ما به آن امیدوار بودیم چه خواهد شد؟ این به ۹۹٪ از افرادی که اصلاً اشتهایی برای چنین ضربه ای ندارند متکی است.

مربوط: ETF ها بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را متحول خواهند کرد

برای اینکه بلاک چین بدون مجوز به ستون فقرات تجربیات آنلاین تبدیل شود، سه تغییر اساسی لازم است:

  1. آنها باید آزاد باشند.
  2. ما باید اصطکاک را از بین ببریم.
  3. آنها باید به آن عادت کنند.

«رایگان» به این معنی است که برای کاربران رایگان است، «بدون اصطکاک» به این معناست که به آسانی باز کردن یک برنامه یا بازی ویدیویی است، و «آشنا» به این معنی است که به آسانی باز کردن یک برنامه یا بازی ویدیویی است. یعنی باید متوقف کنیم. از مردم عادی بخواهیم رفتار خود را تغییر دهند تا محدودیت های تکنولوژی را برآورده کنند. ما باید آنها را در جایی که قبلاً هستند ملاقات کنیم.

در حال حاضر ۳-۰ است. در واقع ما آنقدر با جایی که باید باشیم فاصله داریم که حتی سعی نمی کنیم به طور جدی به این مسائل بپردازیم. به جای پرداختن به ریشه خود ناکارآمدی، ما مشغول حذف فناوری هستیم که ما را از کار می‌اندازد.

رایگان برای استفاده

بلاک چین های لایه ۱ توسط افرادی طراحی، ساخته و تامین مالی شده اند که ارزش خود را در کسب درآمد مستقیم از کاربران می دانند.

این نادرست است.

گوگل تبلیغات ارائه می دهد. شما می توانید به صورت غیر مستقیم درآمد کسب کنید. فیس بوک از داده های کاربران درآمدزایی می کند اما برای استفاده از پلتفرم خود هزینه ای دریافت نمی کند. اپل استور ۳۰ ​​درصد از توسعه دهندگان و ناشران تخفیف می گیرد، نه از کاربران.

در هر دو صورت پرداخت نقدی نیست.

گوگل هر ماه ۸۵ میلیارد بار بازدید می شود.اگر می خواهید مستقیماً کسب درآمد کنید، فقط پرداخت کنید یک دهم سنت بازدید از صفحه اصلی شرکت از نظر تئوری می تواند ۸۵ میلیون دلار در هر ماه جمع آوری کند.

این نیست. تعداد افرادی که مایل به پرداخت نقدی برای آن تجربه هستند، در مقایسه با افرادی که با ارائه تبلیغات و رایگان نگه داشتن آن توسط Google خوب هستند، بی نهایت کوچک است.

ما عادت کرده ایم به صورت غیرمستقیم کسب درآمد کنیم. با این حال، پروتکل‌های بلاک چین به طور مستقیم از ما درآمدزایی می‌کنند و ما را ملزم به پرداخت هزینه گاز برای هر تراکنش می‌کنند.

یکی از جذاب ترین مقدمات Web3 این است که امکان همسویی انگیزه ها بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را ایجاد می کند. تعداد بی‌شماری از سازندگان توکن غیرقابل تعویض (NFT) راه‌هایی برای رشد جوامع خود بر اساس چنین مشوق‌هایی پیدا کرده‌اند. اما سازندگان بلاک چین لایه ۱ فقط همین کار را بارها و بارها انجام می دهند.

و مهم نیست که هزینه چقدر کم شود، به لطف Solana و کاهش های تدریجی بی شمار دیگر لایه ۲، باز هم هزینه ای است که اکثر مردم پرداخت نمی کنند.

بدون اصطکاک و ساده

ما خیلی به برنامه هایمان وفادار نیستیم. تقریباً ۷۷ درصد از کاربران فعال روزانه یک برنامه اندروید را در عرض ۳ روز رها می کنند. بر اساس برآوردها، ۲۵ درصد از تمام برنامه های دانلود شده به دلیل نصب ضعیف در عرض چند دقیقه رها می شوند.

اندرو چن، شریک Andreessen Horowitz که در زمینه بازی، متاورس و فناوری مصرف کننده سرمایه گذاری می کند، نمودار زیر را به اشتراک گذاشته است. او پیشنهاد کرد: “بهترین راه برای خم کردن منحنی ماندگاری، هدف قرار دادن چند روز اول استفاده، به ویژه اولین بازدید است.”

منحنی میانگین نگهداری برای برنامه های اندروید.منبع: اندرو چن/کوترا

فرآیند نصب برنامه با طراحی ضعیف را با فرآیند نصب ارز دیجیتال مقایسه کنید. این ممکن است چیز بدی باشد، اما حتی همان ورزش هم نیست. رمزنگاری غیر دوستانه ترین فناوری است که تا به حال برای عموم تبلیغ شده است. برای کسانی که با تکنولوژی دست و پنجه نرم می کنند، این معادل دیجیتالی است که بارها و بارها به صورت مشت بخورند.

نوشته مایک تایسون

دوران اوج او

و با گذشت زمان، ارزهای دیجیتال دیگر آشنا نشدند. خوانندگان عزیز، از مجلات حرفه ای خود لذت می برید. احتمالاً شما Degen هستید که دارای موقعیت نقدینگی در Uniswap و Milady هستید که در سردخانه ذخیره شده است. با این حال، حتی کلمات در آن جمله برای یک فرد معمولی معنی ندارد.

بنابراین، بلاک چین باید تغییر کند. این باید به یک تجربه بدون اصطکاک، یک فناوری پس زمینه تبدیل شود، مانند هر چیز دیگری که استفاده می کنیم، از اینترنت گرفته تا تلفن هایمان و تلویزیون هایمان.

ما اهمیتی نمی دهیم چگونه آنها کار میکنند.ما فقط اهمیت می دهیم که آنها کار میکنند.

دوستانه و سرگرم کننده

در نهایت، و شاید بزرگ‌ترین انتقاد من به صنعت کریپتو، این است که ما به طور غیرمعمول از میلیاردها نفر خواسته‌ایم کارهایی را انجام دهند که واقعاً نمی‌خواهند انجام دهند.

Crypto هرگز در ایجاد یک جایگزین رسانه اجتماعی غیرمتمرکز برای فیس بوک خوب نبوده است. ما هرگز در ایجاد تجربه های منحصر به فرد بازی خوب نبوده ایم. جایگزینی مدل سنتی Web2 تامین کننده-کاربر با یک مدل Web3 همسو با انگیزه کارساز نبوده است.

مربوط: اتریوم در شرف له شدن توسط توکن های استیکینگ مایع است

او در عکس‌های میمون، کلاهبرداری، بحث‌های توییتری و معاملات سوداگرانه مهارت دارد.

این بدان معنا نیست که ارزهای دیجیتال بی فایده هستند. این کاملا درست است. اگر از بازتولید سیستم‌های مالی و نابرابری‌هایی که در وهله اول ارزهای دیجیتال را ضروری می‌کردند، دست برداریم، مدل اقتصادی که ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر می‌کنند، در نهایت به‌عنوان تغییری تعیین‌کننده در ساختارهای قدرت و استقلال فردی تلقی می‌شود.

اما فقط در صورتی که استفاده از آن را مانند باز کردن یک برنامه یا تکمیل یک سطح در یک بازی آسان کنید. زیرا این همان کاری است که مردم واقعی انجام می دهند.

اینها همه احمقانه، غیرممکن و فقط خیال بافی است.

هیچ کدام از اینها غیرممکن نیست.

ما مشروط شده‌ایم که باور کنیم زیرا تعداد کمی از مردم با ترویج بلاک‌چین‌های پولی که در بهترین حالت جذابیت خاصی دارند، بسیار بسیار (بسیار) ثروتمند شده‌اند.

اتریوم یک نوآوری عالی است و به عنوان پایه ای برای تامین مالی غیرمتمرکز به کار خود ادامه خواهد داد زیرا ایمن، غیرمتمرکز و کند است. اما بازی را متحول نمی کند زیرا گیمرها هزینه بنزین را پرداخت نمی کنند. دوره زمانی.

Solana برای NFTها و احتمالاً استیبل کوین ها نیز عالی است. در شهرهای هوشمند یا اینترنت اشیا کار نخواهد کرد.

زمان آن فرا رسیده است که صنعت بلاک چین متوجه شود که مسیر آن برای تبدیل شدن به پایه فناوری مصرف کننده توسط یک حقیقت اساسی مسدود شده است:

  • مردم نمی خواهند برای چیزی که باید رایگان باشد پول بپردازند.
  • آنها نمی خواهند کار دشواری را انجام دهند که باید آسان باشد.
  • و حاضر نیستند رفتار خود را متناسب با جهان بینی ما تغییر دهند.

هر چه زودتر پروتکل ها و برنامه هایی بسازیم که این واقعیت را بپذیرند، زودتر می توانیم منتقدان را ساکت کنیم و دنیا را تغییر دهیم.

جان رایس او بنیانگذار فدراسیون Koinos است، ائتلافی از پروژه ها بر اساس بلاک چین رایگان برای استفاده Koinos. او قبلاً به عنوان سردبیر Cointelegraph، Blockworks و Crypto Briefing فعالیت می کرد.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Jon Rice
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا