اخبار ارز دیجیتال

Paxos صدور استیبل کوین BUSD برای بایننس را متوقف کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Paxos گفت که تمام توکن های موجود BUSD حداقل تا فوریه ۲۰۲۴ از طریق شرکت Paxos Trust کاملاً پشتیبانی و قابل بازخرید خواهند بود.

پلتفرم زیرساخت بلاک چین Paxos انتشار استیبل کوین های جدید BUSD (BUSD) را در بحبوحه تحقیقات مداوم تنظیم کننده های نیویورک متوقف خواهد کرد.

Paxos رسماً در ۱۳ فوریه اعلام کرد که رابطه خود را با Binance در رابطه با BUSD استیبل کوین با برند USD خاتمه می دهد.

از ۲۱ فوریه، Paxos صدور توکن های جدید BUSD را طبق دستور و هماهنگی اداره خدمات مالی نیویورک (NYDFS) متوقف خواهد کرد.

Paxos تأکید کرد که تمام توکن‌های موجود BUSD «حداقل تا فوریه ۲۰۲۴» به طور کامل از طریق شرکت Paxos Trust قابل بازخرید و پشتیبانی خواهند بود. این شرکت گفت که مشتریان می‌توانند وجوه خود را به دلار آمریکا بازخرید کنند و توکن‌های BUSD خود را به Pax Dollar (USDP)، یک استیبل کوین دیگر صادر شده توسط Paxos تبدیل کنند، و افزود:

“این اقدام بر توانایی ما برای ادامه خدمت به مشتریان جدید یا فعلی، تعهد مستمر ما به افزایش کارکنان یا تامین مالی اهداف تجاری‌مان تاثیری نخواهد گذاشت. ما همچنان متعهد به تبدیل شدن به رهبر جهانی در زیرساخت‌های توکن‌سازی زنجیره‌ای هستیم. […]”

Paxos همچنین گفت که Paxos Trust یک آژانس نظارتی است که توسط NYDFS نظارت می شود و توسط چهار شرکت حسابداری برتر حسابرسی می شود و به گزارش شفافیت عمومی آن اشاره می کند. این شرکت به حفظ سرمایه نظارتی قوی برای عملیات USDP و استیبل کوین Pax Gold (PAXG) با پشتوانه طلا ادامه خواهد داد.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا