اخبار ارز دیجیتال

Paxos قصد دارد در میان عدم قطعیت نظارتی از کانادا خارج شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Paxos اطمینان حاصل کرد که وجوه مشتریان در حساب های خود “ایمن می ماند”، اما به کاربران توصیه کرد که تمام موجودی ها را در اسرع وقت از حساب خود خارج کنند.

شرکت فین‌تک Paxos که راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین را برای صنعت مالی جهانی ارائه می‌کند، تصمیم خود را برای خروج از بازار کانادا اعلام کرده است.

این شرکت بیانیه‌ای در وب‌سایت خود منتشر کرد و به مشتریان اطلاع داد که دیگر نمی‌توانند از حساب‌های Paxos خود معامله کنند، به جز برداشت وجه، پس از ۲ ژوئن. بازار کانادا

در این اطلاعیه آمده است که وجوه مشتریان در حساب‌های آن‌ها “ایمن” باقی می‌ماند و توسط شرایط خدمات Paxos محافظت می‌شود و در موجودی حساب آنها منعکس می‌شود. با این حال، این شرکت از مشتریان می خواهد که تمام موجودی ها را “در اسرع وقت” از حساب های خود برداشت کنند.

در همین حال، مشتریانی که موجودی حساب‌های Paxos خود را حفظ می‌کنند، می‌توانند پس از دوم ژوئن به وجوه خود دسترسی پیدا کرده و برداشت کنند. با این حال، آنها دسترسی کامل به پلتفرم Paxos برای شروع معاملات جدید ندارند. Paxos به مشتریان توصیه می کند که موجودی فیات را به یک حساب بانکی مرتبط با “حساب itBit” به نام خود انتقال دهند یا دارایی های دیجیتال موجود در حساب را به یک کیف پول خارجی منتقل کنند.

مربوط: مقررات جدید کانادا در مورد پلتفرم های معاملاتی کریپتو فضای کمی برای استیبل کوین ها باقی می گذارد

تصمیم Paxos برای خروج از بازار کانادا در شرایطی است که کانادا در ماه‌های اخیر مقررات مربوط به پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال را تشدید کرده است. در ۲۲ فوریه، اداره اوراق بهادار کانادا (CSA) اطلاعیه‌ای صادر کرد که بر اساس آن صرافی‌های ارزهای دیجیتال را ملزم می‌کرد تا قراردادهای قانونی الزام آور جدیدی را در زمانی که منتظر ثبت نام در رگولاتور هستند، منعقد کنند. وعده به روز شده اکنون شامل مقرراتی است که خرید یا سپرده گذاری دارایی های رمزنگاری شده با ارزش یا استیبل کوین ها را از طریق قراردادهای رمزنگاری بدون مجوز کتبی از CSA ممنوع می کند.

Paxos تنها شرکتی نیست که در ماه‌های اخیر از بازار کانادا خارج شده است. در ۲۰ مارس، صرافی ارز دیجیتال OKX ایمیلی به کاربران کانادایی ارسال کرد که در آن شرکت گفت: «بعد از ساعت ۱۲:۰۰ صبح به وقت شرقی در ۲۴ مارس ۲۰۲۳، ما خدماتی را در کانادا ارائه خواهیم داد و کاربران نمی‌توانند حساب‌های جدیدی باز کنند. با استناد به “مقررات جدید”. ”

در ۷ آوریل، صرافی مشتقات ارزهای دیجیتال dYdX برنامه های خود را برای پایان دادن به خدمات خود در کانادا اعلام کرد. ابتدا، ورود کاربران جدید در کشور را متوقف خواهیم کرد. در ۱۴ آوریل، صرافی همه کاربران کانادایی موجود را به حالت «فقط پرداخت» منتقل می‌کند و فقط امکان برداشت وجه را می‌دهد.

برداشت های اخیر نشان دهنده روند رو به رشد خروج شرکت ها از کانادا به دلیل نگرانی های نظارتی است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا