🚨 اخبار ارز دیجیتال

Paxos “بحث های سازنده” با SEC: گزارش دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

صادرکننده استیبل کوین در حال حاضر با شکایتی از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار مواجه است، جایی که تنظیم‌کننده‌های مالی ادعا می‌کنند BUSD یک اوراق بهادار ثبت‌نشده است.

گزارش شده است که ناشر استیبل کوین Paxos در پی اطلاع ولز از سوی تنظیم کننده های مالی، در حال مذاکره با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در مورد استیبل کوین بایننس USD (BUSD) بوده است.

بر اساس گزارش رویترز در ۲۱ فوریه، چارلز کاسکاریلا، مدیرعامل Paxos، گفت که این شرکت در حال “بحث های سازنده” با SEC است و به گفتگوهای خصوصی ادامه خواهد داد. این گزارش به دنبال یک صادرکننده استیبل کوین است که با شکایت از SEC روبرو شده است، که تنظیم‌کننده‌ها ادعا می‌کنند BUSD یک اوراق بهادار ثبت‌نشده است.

گزارش شده است که کاسکاریلا گفت که Paxos دفاع از موضع خود مبنی بر اینکه BUSD یک امنیت نیست از طریق دادخواهی در نظر خواهد گرفت. در ۱۳ فوریه، وزارت خدمات مالی نیویورک (Paxos دارای مجوز در ایالات متحده است) به این شرکت دستور داد تا صدور BUSD را متوقف کند. این شرکت اعلام کرد که از ۲۱ فوریه انتشار استیبل کوین ها را متوقف می کند.

یکی از سخنگویان SEC قبلاً به کوین تلگراف گفته بود که در مورد “تحقیق احتمالی” در مورد Paxos اظهار نظر نمی کند، اما این اقدام تنظیم کننده جدیدترین اقدام در یک رشته اقدامات اجرایی ارزهای دیجیتال است. SEC در ۹ فوریه اعلام کرد که به توافقی با Kraken دست یافته است که در آن شرکت موافقت کرد که ارائه خدمات یا برنامه های سهام به مشتریان آمریکایی را متوقف کند و ۳۰ میلیون دلار بپردازد.

مطالب مرتبط: شکایت SEC علیه Paxos به دلیل BUSD Stumps Crypto Community

تحقیقات NYDFS در مورد Paxos ممکن است از گزارش Circle ناشی شده باشد که شکایتی را در مورد ذخایر Binance به تنظیم کننده های ایالتی ارائه کرد. به دنبال اخبار مربوط به BUSD، داده‌های Binance نشان می‌دهد که برداشت‌ها افزایش یافته است و حدود ۲.۷ میلیارد دلار از ۱۲ فوریه تا ۱۳ فوریه خارج شده است.نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا