اخبار ارز دیجیتال

Paxos به شدت با SEC مخالف است که BUSD یک امنیت است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Paxos گفت که با تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده در این زمینه همکاری می‌کند و آماده است تا «در صورت لزوم به طور تهاجمی دعوی قضایی را پیگیری کند».

Paxos Trust Company بیانیه‌ای صادر کرد و گفت که با تعیین بایننس USD (BUSD) به‌عنوان یک اوراق بهادار توسط رگولاتور اوراق بهادار ایالات متحده «کاملاً مخالف است».

در بیانیه ای در 13 فوریه، ناشر BUSD گزارش های اخیر مبنی بر دریافت اخطار ولز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای BUSD را تأیید کرد و نتوانست عرضه خود را تحت قوانین فدرال اوراق بهادار ثبت کند.

Paxos گفت: «از آنجایی که BUSD تحت قوانین اوراق بهادار فدرال یک اوراق بهادار نیست، Paxos قاطعانه با کارکنان SEC مخالف است.

این شرکت خاطرنشان کرد که در 3 فوریه اخطاریه دریافت کرده است و افزود که “به وضوح هیچ اتهام دیگری علیه Paxos ندارد.”

در ادامه این بیانیه آمده است: «ما در این مورد با کارکنان SEC همکاری می کنیم و آماده هستیم تا در صورت لزوم به شدت پیگیر دعاوی باشیم.

در 13 فوریه، وزارت خدمات مالی نیویورک (NYDFS) به Paxos دستور داد تا صدور BUSD را متوقف کند.

به دنبال این دستور، Paxos در 13 فوریه در توییتر این خبر را اعلام کرد. کارگردان پس از 21 فوریه، صدور توکن های جدید BUSD را متوقف خواهیم کرد.

با این حال، Paxos می‌گوید BUSD حداقل تا فوریه 2024 برای مشتریان داخلی کاملاً پشتیبانی و قابل بازخرید خواهد بود.

Paxos گفت: “مشتریان جدید و موجود Paxos می‌توانند وجوه خود را به دلار آمریکا بازخرید کنند یا توکن‌های BUSD خود را به دلار Pax (USDP) تبدیل کنند.

مربوط: شکایت SEC علیه Paxos به دلیل BUSD Stumps Crypto Community

گزارش‌ها حاکی از آن است که وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (NYDFS) شکایاتی از محافل صادرکنندگان استیبل کوین در مورد ذخایر بایننس قبل از سرکوب BUSD دریافت کرده است.

Changpeng “CZ” Zhao، مدیر عامل بایننس می گوید علیرغم اینکه ناشر Paxos توسط SEC ایالات متحده و رگولاتورهای نیویورک دستور توقف انتشار استیبل کوین ها را صادر کرده است، صرافی به حمایت از BUSD ادامه خواهد داد.نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا