اخبار ارز دیجیتال

Paxful وجوه از دست رفته سلسیوس را به کاربران برمی گرداند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Paxful، یک بازار همتا به همتا، به کاربران برنامه Earn خود که تحت تأثیر ورشکستگی شبکه سلسیوس قرار گرفته اند، بازپرداخت می کند.

طبق یک تاپیک توییتری که توسط ری یوسف در تاریخ ۲۹ مارس منتشر شد، بازار ارزهای دیجیتال Paxful به کاربران برنامه Earn که تحت تأثیر فروپاشی شبکه سلسیوس در سال ۲۰۲۲ قرار گرفته‌اند، بازپرداخت می‌کند.

یوسف گفت: «من شخصاً اقدام می‌کنم و به همه کاربران آسیب‌دیده Paxful بازپرداخت می‌کنم.

سلسیوس در ۱۴ ژوئیه برای فصل ۱۱ ورشکستگی در ایالات متحده اعلام کرد و هزاران سپرده گذار را با دارایی های خود در بستر وام های رمزنگاری به دام انداخت. در آن زمان، نه شرکت و نه مدیرعامل آن، الکس ماشینسکی، علناً در مورد اینکه آیا سپرده گذاران می توانند انتظار داشته باشند بخشی از وجوه ۴.۷۲ میلیارد دلار باشد، اظهار نظر نکردند.

در حال حاضر، Paxful مبلغی را که به مشتریان بازپرداخت خواهد کرد، فاش نکرده است. Cointelegraph با Paxful تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

در جلسه ورشکستگی در ۴ ژانویه، قاضی مارتین گلن حکم داد که سلسیوس، و نه سپرده گذار، مالک وجوه سودآور برنامه Earn تحت شرایط و ضوابط آن است. یوسف در مورد این تصمیم گفت:

” [Celsius] این سقوط به کاربران بی‌شماری آسیب رساند و اعتماد به این صنعت را خدشه‌دار کرد. Paxful، مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر، زمانی که نتوانستند پول سلسیوس را پس بگیرند، از بین رفت. ضربه دیگری زمانی وارد شد که دادگاه حکم داد که حساب‌های Celsius Earn متعلق به اموال ورشکستگی سلسیوس است و نه به کاربران آن. نه آن موقع برای من کار نمی کرد و نه الان. ”

مراحل ورشکستگی درجه سانتیگراد همچنان ادامه دارد. اخیراً یک طرح تسویه حساب بین کمیته بستانکاران بدون تضمین و گروهی از دارندگان حساب تصویب شد که به دارندگان حساب اجازه می دهد ۷۲.۵٪ از دارایی های رمزنگاری خود را بازیابی کنند. پلتفرم منحل شده در ماه فوریه اعلام کرد که NovaWulf Digital Management به عنوان حامی طرح بازسازی عمل خواهد کرد و ادعا کرد که بیش از ۸۵ درصد از مشتریان سلسیوس می توانند حدود ۷۰ درصد از دارایی های رمزنگاری خود را بازیابی کنند.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا