🚨 اخبار ارز دیجیتال

Paxful برای اولین بار از آوریل فعالیت خود را در بازار از سر می گیرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در میان اختلال در سرویس، ری یوسف گفت که او “حرکت نهایی” خود را به عنوان مدیر عامل پس از کمک به باز کردن ۸۸٪ از حساب های یک کاربر انجام داد.

بازار ارزهای دیجیتال Peer-to-Peer Paxful اعلام کرده است که پس از تعطیلی عملیات در ماه آوریل دوباره آنلاین شده است.

Paxful در به‌روزرسانی منتشر شده در وب‌سایت خود، گفت که تیم پس از بیش از ۳۰ روز بازار را بازگشایی کرده است. این پلتفرم می‌گوید کیف پول‌هایش در طول سرویس تعلیق شده «به عملکرد کامل خود ادامه می‌دهند»، اما مشخص نیست که Paxful چگونه قصد دارد به جلو حرکت کند.

پاکفول گفت:

بر اساس سوابق دادگاه در ماه مارس، ری یوسف، مدیرعامل Paxful و یکی از بنیانگذاران آن، آرتور شابک، شرکت را به اختلاس، پولشویی، و دفاع از ایالات متحده در برابر روسیه قبل از تعطیلی بازار متهم کردند. “تعویض کارکنان کلیدی” خواهد بود و محیط نظارتی ایالات متحده را مقصر تعطیلی دانست.

از زمان اعلام، این پلتفرم تا حد زیادی در رسانه های اجتماعی سکوت کرده است. یوسف در ماه آوریل گفت که او “اقدام نهایی” خود را به عنوان مدیر عامل با لغو مسدود کردن ۸۸ درصد از حساب های کاربران خاص انجام داده است. زمان انتشار است. Cointelegraph با Paxful تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مربوط: Paxful وجوه از دست رفته سلسیوس را به کاربران برمی گرداند

در میان اختلال سرویس Paxful، یوسف یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری همتا به همتا به نام Civilization Kit (Civ Kit) را با همکاری بخش TBD Block راه اندازی کرده است. بر اساس کاغذ سفید آن، Civ Kit در Nostr ساخته خواهد شد، یک شبکه غیرمتمرکز که امکان ارسال پیام‌های خصوصی رمزگذاری شده از سرتاسر را فراهم می‌کند.

مجله: سفر بلاک چین: ری یوسف از پکسفولنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا