🚨 اخبار ارز دیجیتال

Paxful تعطیل می شود، مدیرعامل بازنشستگی کارکنان، چالش های نظارتی را مقصر می داند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ری یوسف، مدیرعامل Paxful گفت که تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده «نفهمیدند»، اما درگیری‌های درون مدیریتی نیز ممکن است در تعطیلی شرکت نقش داشته باشد.

Paxful، یک بازار ارز دیجیتال همتا به همتا، اعلام کرده است که فعالیت خود را در ۴ آوریل به حالت تعلیق در می آورد. ری یوسف بنیانگذار و مدیر عامل Paxful در وبلاگی گفت که “تعویض کارکنان کلیدی” و محیط نظارتی پشت این تصمیم بوده است.

«نمی‌دانم درست است یا نه [the marketplace] یوسف نوشت: ما باز خواهیم گشت. وی با بیان اینکه تمامی وجوه مشتریان حسابداری شده است، از مشتریان خواست تا وجوه خود را برداشت کنند.

یوسف گفت در یک گردهمایی فضایی توییتر، Paxful یک شرکت آمریکایی است که بر جنوب جهانی متمرکز شده است تا به مخاطبان جهانی خدمت کند. او گفت:

«یک چهارم از شرکت یک افسر انطباق بود […] هنوز برای راضی کردن عمو سام کافی نبود. “

«تنظیم‌کننده‌های آمریکایی کار بزرگی برای رسیدن به عقب‌نشینی انجام داده‌اند […] یوسف در مورد سرعت آنها در پنج سال گذشته گفت: “قانون‌گذاران هنوز نمی‌فهمند. آنها روز به روز مشکوک‌تر می‌شوند.”

مرتبط: مدیر عامل Paxful خود مدیریت بیت کوین را موعظه می کند و در برابر مبادلات کریپتو توصیه می کند

یوسف از اقداماتی مانند استفاده از کارت هدیه برای افراد فاقد بانک در آفریقا به عنوان نمونه هایی از فعالیت های این شرکت یاد کرد که توجه رگولاتورها در ایالات متحده را به خود جلب کرده است.

مسدود کردن مشتریان ایالات متحده و ادامه عملیات «اگر ما کارکنان داشتیم یک گزینه بود. […] یوسف می‌گوید: «این کار منطقی نیست.

علاوه بر اخراج کارکنان، شرکت در یک نبرد قانونی با یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Artur Schaback است که در ژانویه از شرکت شکایت کرد و یوسف و جود چیدی اوجین را متهم کرد. طبق پروفایل لینکدین او، اوجین تا ماه مارس به عنوان مدیر ارشد حقوقی Paxful خدمت می کرد. شکایت در آن صورت مهر و موم شده است.

Paxful در ۲۹ مارس اعلام کرد که وجوهی را که پس از ورشکستگی در درجه سانتیگراد نگهداری می‌شود، «در روزهای آینده» به کاربران برنامه Earn برمی‌گرداند.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا