اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Paxful خودکنترلی بیت کوین را موعظه می کند و در برابر مبادلات کریپتو توصیه می کند

در حالی که برخی از مدیران تصمیم گرفتند بر روی اطمینان از ایمنی وجوه در پلتفرم تمرکز کنند، ری یوسف، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Paxful، از ایده خودکنترلی حمایت کرد.

ادعاهای خودسرپرستی در حال افزایش است زیرا سرمایه گذاران از طریق مبادلات ارزهای رمزپایه درخواست اثبات دارایی ها را دارند. در حالی که برخی از مدیران عامل ترجیح داده‌اند بر روی اطمینان از ایمنی وجوه خود در پلتفرم‌های خود تمرکز کنند، ری یوسف، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال Paxful، گفت که او مسئول بیش از ۱۱ میلیون کاربر است. از آنجایی که من بدهکار بودم، از این ایده حمایت کردم. خود مدیریتی

سقوط FTX برای سرمایه‌گذارانی که عمدتاً برای محافظت از دارایی‌های خود به صرافی‌های رمزنگاری متکی بودند، چشم‌ها را باز کرده است. اما سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، این اعتماد را با منحرف کردن منابع مالی کاربران از طریق Alameda Research شکست. از آن زمان، بسیاری از صرافی‌ها ملزم به اشتراک‌گذاری عمومی اطلاعات کیف پول به‌عنوان اثبات ذخیره شده‌اند.

یوسف در یک پست توییتری از “بقیه صنعت” فاصله گرفت و تکرار کرد که هرگز به پول سرمایه گذاران دست نزده است و افزود:

“تنها مسئولیت من کمک و خدمت به شما است. به همین دلیل است که امروز پیامی را برای همه ما ارسال می کنم [Paxful] کاربران می‌توانند بیت‌کوین‌های خود را به سرپرستی خود انتقال دهند. شما نباید پس انداز خود را در Paxful یا هر صرافی دیگری نگه دارید، فقط آنچه را اینجا معامله می کنید. ”

یوسف ایمیل های هفتگی را برای کاربران ارسال می کند و به آنها توصیه می کند که ارزهای دیجیتال را در هیچ صرافی ارز دیجیتال از جمله Paxful ذخیره نکنند. این کارآفرین در ادامه بر موضوع اعتماد به متولیان مانند SBF تاکید کرد و گفت: […] اخلاق آنها ”

بیت کوین به عنوان یک دارایی (BTC) به لطف ساتوشی ناکاموتو از کنترل و دستکاری متمرکز محافظت می شود. یوسف به این فرصت منحصربه‌فرد که بیت‌کوین روی میز به ارمغان می‌آورد اشاره کرد – «فرصتی برای کنترل در نهایت».

یوسف قویاً به کاربران توصیه کرد که کنترل کامل دارایی های خود را حفظ کنند، اما از ایمنی سرمایه خود برای سرمایه گذارانی که تصمیم می گیرند بیت کوین های خود را در Paxful ذخیره کنند، اطمینان حاصل کرد.

مربوط: شواهدی مبنی بر وجود ذخایر بایننس پرچم‌های قرمز را افزایش می‌دهد: گزارش

SBF پس از افشای برنامه‌های خود برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید برای بازپرداخت سرمایه‌گذاران FTX، خبرساز شد.

در مصاحبه اخیر با بی‌بی‌سی، وقتی از او پرسیده شد که آیا کسب‌وکار جدیدی را برای بازپرداخت کاربران FTX راه‌اندازی می‌کند، این کارآفرین بدنام گفت: “هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهم تا بتوانم این کار را انجام دهم. خواهم کرد.”نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا