اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل Paxful اعلام کرد ۸۸ درصد از حساب‌ها مسدود شده و ۴.۴ میلیون دلار وجوه باقی مانده است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

ری یوسف گفت: «به منظور مسدود کردن این حساب‌ها، من عنوان مدیر عاملی خود را رها کردم و در خطر اهانت به دادگاه بودم.

مدیرعامل بازار کریپتو همتا به همتا Paxful اعلام کرده است که بیش از یک هفته پس از پایان کار، ۸۸ درصد از حساب‌های کاربری مسدود شده قبلی خود را مسدود کرده است.

ری یوسف، مدیرعامل Paxful در یک موضوع توییتر در ۱۶ آوریل گفت: گفت پس از اینکه کارکنان ۸۸ درصد از حساب های موجود را مسدود کردند، تقریباً ۴.۴ میلیون دلار از وجوه مسدود شده روی پلتفرم باقی ماند. یوسف ادعا کرد که مسدود کردن حساب‌ها «بدون مهندسان یا افسران انطباق» انجام شده است و تمام وجوه مسدود شده باقی‌مانده «در دست» تنظیم‌کننده‌های مالی ایالات متحده است.

یوسف گفت که حدود ۳ درصد از کل وجوه کاربران هنوز مسدود است، یوسف گفت که رفع انجماد “حرکت نهایی” او به عنوان مدیر عامل Paxful بود.

یوسف گفت: «برای آزاد کردن این حساب‌ها، من از عنوان مدیرعاملی خود صرف نظر کرده‌ام و همچنین در خطر بازداشت به دلیل تحقیر دادگاه هستم. “این کاری بود که من انجام دادم، علاوه بر اینکه شب‌های بی‌خوابی زیادی داشتم. چاره‌ای جز این ندارم که امشب یک خواب راحت داشته باشم. صداقت بر خطر غلبه می‌کند.”

مربوط: تعطیلی بی‌نظیر نیجریه را سخت‌تر از بقیه جهان ضربه می‌زند – در اینجا دلیل آن است

ادعای “توهین به دادگاه” ممکن است به یک دعوی حقوقی بین یوسف و یکی از بنیانگذاران Paxful Artur Schaback مربوط شود که به راه اندازی این پلت فرم در سال ۲۰۱۵ کمک کردند. Schaback در دادگاه استدلال کرد که این شرکت در اختلاس، شویی و فرار از وجوه دست داشته است. درباره تحریم های آمریکا یوسف در آن زمان به کوین تلگراف گفت که این ادعا “پوچ” است.

این اعلامیه پس از تعلیق کاربران Paxful در ۴ آوریل صورت گرفت. در آن زمان، یوسف با اشاره به «چالش‌های نظارتی» که این پلتفرم با آن مواجه بود، گفت: «تعویض کارکنان کلیدی» وجود داشته است. مدیرعامل پیش از این بازپرداخت را به کاربران برنامه Earn که ماه‌ها پیش تحت تأثیر سقوط درجه سانتیگراد قرار گرفته بودند، تأیید کرده بود.

مجله: سفر بلاک چین: ری یوسف از Paxfulنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا