اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل پاتریشیا صرافی از تجدید ساختار بدهی با استفاده از اوراق قرضه قابل تبدیل خبر داد

Fejiro Hanu همچنین فاش کرد که سهام توسط یک شخص ثالث قابل اعتماد دارای مجوز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه برای اطمینان از شفافیت کامل مدیریت خواهد شد.

پس از راه اندازی توکن پاتریشیا (PTK) که توسط صرافی ارزهای دیجیتال نیجریه پاتریشیا برای مشتریانش صادر شد، مدیر عامل شرکت Fejiro Hanu گفت که مشتریان اکنون این گزینه را دارند که وجوه معوق خود را به سهام پاتریشیا تبدیل کنند.

بر اساس بیانیه هانو، این فرآیند بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی تجدید ساختار مالی و بدهی شرکت است. با پیش‌بینی راه‌اندازی مجدد برنامه‌های آتی شرکت و آماده‌سازی برای طرح‌های جمع‌آوری سرمایه، کاربران می‌توانند توکن‌های بدهی خود را با تخفیف مناسب در Patricia به اسکناس‌های قابل تبدیل تبدیل کنند.

او همچنین فاش کرد که این سهام توسط یک شخص ثالث قابل اعتماد دارای مجوز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیجریه (SEC) برای اطمینان از شفافیت کامل مدیریت خواهد شد.

با این حال، برخی از کاربران از این حرکت راضی نیستند.روی ویدیو ساختن در مدار X (توئیتر سابق)، کاربران آشفته ای دیده شدند که در ساختمان شرکت حاضر شدند و پول طلب کردند.

هانو در مصاحبه ای با کوین تلگراف اظهار داشت که محتوای ویدیویی گمراه کننده و شیطنت آمیز است زیرا این شرکت یک ساختار کاملاً از راه دور را اجرا می کند. او اضافه کرد که دفتر موجود در این ویدئو یک مرکز نوآوری است که در سال 2022 برای ارائه فضای کار رایگان به توسعه دهندگان و علاقه مندان به ارزهای دیجیتال تاسیس و اعلام شد و پاتریشیا از دفتر کار نمی کند. او گفت نه.

هنگامی که از هانو در مورد راه حل فعلی برای کاربرانی که قادر به برداشت وجه نیستند پرسیده شد، گفت که برنامه Patricia به زودی راه اندازی مجدد خواهد شد و در حال حاضر در مرحله آزمایش بتا است. وی افزود که از مشتریان دعوت شده بود تا قبل از انتشار عمومی این برنامه را امتحان کنند. برخی از مشتریانی که فرآیند آزمایش را انتخاب کرده‌اند، توکن پاتریشیا (PUTX)، رمز مدیریت بدهی داخلی صرافی را بازخرید می‌کنند.

مربوط: دولت نیجریه از ابتکار هوش مصنوعی با کمک 290000 دلاری حمایت می کند

هانو گفت که کاربران پاتریشیا همچنین به مشتریان از برنامه هایی برای بازخرید موجودی خود به صورت انبوه پس از بازگشایی شرکت اطلاع دادند.

این توسعه به دنبال توسعه قبلی شرکت است افشای علیرغم این ادعا که وجوه مشتریان تحت تأثیر قرار نگرفته است، کاربران پلتفرم از ماه آوریل تاکنون برای دسترسی به وجوه خود با مشکلات مداومی مواجه بوده اند.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا