اخبار ارز دیجیتال

گزارش کنگره به کانادا توصیه می کند صنعت بلاک چین را به رسمیت بشناسد و راهبردی کند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانونگذاران به این نتیجه می رسند که «کانادا بیش از آنچه می تواند» در نوآوری بلاک چین انجام می دهد، اما باید کارهای بیشتری برای تشویق این صنعت انجام شود.

گزارشی از کمیته مجلس نمایندگان کانادا توصیه می کند که این کشور «بلاک چین را به عنوان یک صنعت نوظهور به رسمیت بشناسد» و تمام مراحل همراه با آن را انجام دهد. به مراحل زیادی نیاز دارد.

این گزارش توسط کمیته دائمی صنعت و فناوری مجلس عوام کانادا پس از پنج جلسه و تحقیقات متعدد شاهد و پرونده منتشر شد. در این گزارش موارد استفاده از بلاک چین از جمله ارزهای دیجیتال، زنجیره تامین، برنامه‌های کاربردی بخش عمومی و نوآوری‌های مالی غیرکریپتوکارنسی مشخص شده است.

یکی از شاهدان این کمیسیون گفت که “کانادا در نوآوری بلاک چین و قابلیت های کارآفرینی جلوتر از زمان خود است”. در سال ۲۰۲۱، ۲.۵ درصد از کسب و کارهای بزرگ کانادایی از بلاک چین استفاده می کردند، در مقایسه با کمتر از ۱ درصد از مشاغل کوچک. شاهدان عینی تعداد کانادایی‌های شاغل در صنعت بلاک چین را در سال ۲۰۲۰ ۱۶۰۰۰ نفر تخمین می‌زنند، در حالی که یکی دیگر معتقد است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ ۱۳۰۰۰ کانادایی را استخدام خواهند کرد. ما فرض کردیم که

مرتبط: رگولاتور کانادایی موضع خود را در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری و وام دادن به صندوق های سرمایه گذاری توضیح می دهد

این گزارش به نقل از شاهدان عینی می‌گوید: «پلت‌فرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال به‌خوبی تنظیم شده‌اند تا از مصرف‌کنندگان در برابر خطراتی که پلتفرم‌های خارجی مشاهده می‌کنند محافظت کنند.» فروپاشی پلتفرم تجاری QuadrigaCX کانادا در سال ۲۰۱۹، اقدامات تنظیم‌کننده‌ها را تحریک کرده است. تلاش آنها ادامه دارد.

این علاقه فزاینده توسط تنظیم کننده های کانادا به طور گسترده ای است [in] مطابق با تحولات سایر حوزه های قضایی. ”

این گزارش همچنین خاطرنشان می‌کند که در حالی که مسائل در مقیاس بزرگ بیشترین توجه رسانه‌ها را به خود جلب می‌کنند، مصرف‌کنندگانی که به دنبال ورود به بازارهای رمزنگاری کوچکتر هستند نیز اغلب توسط بازیگران بد هدف قرار می‌گیرند.

در این گزارش توصیه ای برای “شناخت” نقش بلاک چین در کانادا ارائه شد که بعداً منجر به ۱۵ توصیه دیگر شد. در این گزارش آمده است که شفاف سازی بیشتر مقررات مورد نیاز است و دولت ها باید با بازیگران صنعت برای توسعه یک استراتژی ملی همکاری کنند. این گزارش به طور خاص به مقررات استیبل کوین ها می پردازد و اشاره می کند که حتی شاهدان کمیسیون نمی توانند در مورد اینکه آیا استیبل کوین ها اوراق بهادار هستند یا خیر به توافق برسند.

مجله: راهنمای تورنتو برای Crypto: CryptoCityنویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا