اخبار ارز دیجیتال

هفته بلاک چین پاریس 2023: به‌روزرسانی‌های Cointelegraph


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رویدادهای پیش از اجلاس مانند نمایشگاه استعدادها، مسابقه استارتاپ ها و روز سرمایه گذاران در 20 مارس در هفته بلاک چین برگزار شد.

هفته بلاک چین 2023 (PBW) به عنوان یکی از بزرگترین کنفرانس های جهان در مورد بلاک چین، کریپتو و وب 3 به چهارمین سال خود نزدیک می شود. این رویداد بیش از 10000 شرکت کننده را به خود جلب کرد و سال گذشته تمام شد. تیم کوین تلگراف برای دریافت آخرین اخبار از این میدان در پاریس مستقر است.

PBW امسال دارای سخنرانانی از برخی از بزرگترین بازیگران صنعت، از جمله Consensys، Ledger، Animoca Brands، Alogrand و Reddit است. این رویداد از تمام نشست های اصلی Web3 و Web3XP تشکیل شده است. موضوعات کلیدی Summit و Web3XP شامل سیاست های عمومی، بلاک چین سازمانی، امور مالی باز، هنرهای Web3، سرمایه گذاری در فرهنگ و سرگرمی Web3 و موارد دیگر است.

ما همچنین رویدادهای اختصاصی برای سرمایه گذاران، مسابقات برای استارتاپ ها، هکاتون ها و رویدادهای جانبی اضافی داریم.

کریستینا لوکرزیا کورنل، سردبیر کوین تلگراف، رئیس ویدئو جکسون دومونت و گزارشگر جوزف هال هر هفته به پاریس سفر می کنند تا آخرین تحولات هفته بلاک چین پاریس را به اشتراک بگذارند.

(از چپ به راست) جکسون دومونت، کریستینا لوکرزیا کورنر، و جوزف هال.منبع: کوین تلگراف

رویداد سرمایه‌گذار 20 مارس هفته را با گرد هم آوردن سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به Web3، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، Metaverse و برنامه‌های بلاک چین آغاز کرد.

منتظر به‌روزرسانی‌های رویدادهای جاری از جمله موارد مهم، نکات برجسته و فیلم‌های پشت صحنه باشید.

رویداد سال گذشته نزدیک به 3000 شرکت‌کننده در اجلاس را به خود جلب کرد، با سخنرانی‌ها و گفتگوهای برخی از برجسته‌ترین چهره‌های صنعت، از جمله Changpeng “CZ” Zhao از Binance و Paolo Ardoino از Tether.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا