🚨 اخبار ارز دیجیتال

تیم ParaSpace با مدیر عامل شرکت بر سر مکان مشکوک بودجه پروتکل درگیر شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه دهندگان پروتکل خواستار استعفای مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی یوبو لوان شده اند که تیم توسعه را به “ربایش غیرقانونی هواپیما” متهم کرده است.

۱۰ می، پروتکل مالی‌سازی رمز غیرقابل تعویض (NFT) ParaSpace منتشر شده مدیر عامل، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Yubo Luan به سوءمدیریت وجوه به ارزش ۲۹۰۹ اتر (ETH) که در رهگیری کلاه سفید در ۱۸ مارس بازیابی شده است، مرتبط است. مظنون به کلاهبرداری است.آقای روان رد شد او نوشت: “آنها اتهاماتی را مطرح کردند که قصد داشتند من را به عنوان مدیرعامل بردارند و من را مجبور به کناره گیری کنند. این بسیار مشکل ساز است و تیم حقوقی وارد عمل شده است.”

در حدود ۱۸ مارس، ParaSpace قربانی یک سوء استفاده از نوسانات قیمت شد که به سرعت حل شد. تقریباً در همان زمان، شرکت امنیتی بلاک‌چین BlockSec این هک را رهگیری کرد. عوامل مخرب قبل از به دست آوردن وجوه، ۲۹۰۹ ETH را از پروتکل حذف کردند، سپس دارایی ها را به کارکنان ParaSpace بازگرداندند.

به گفته پاراسپیس، Ruan دارای “کنترل و کنترل انحصاری” برخی از وجوه پروتکل بازگردانده شده توسط BlockSec بود. توسعه دهندگان سپس ادعا کردند که برخی از ۲۹۰۹ ETH که گمان می رود تحت کنترل Luan هستند، “به طور کامل به پروتکل بازگردانده نشدند، بیش از ۵۰٪ در ابتدا بازگردانده نشدند و سوراخی در خزانه پروتکل باز شد.” تیم توسعه همچنین ادعا می کند که این دارایی ها “به کیف پول های مختلف ناشناخته و همچنین بازخریدهای CEX و Circle سرازیر شده اند” که مجموعاً ۱ میلیون دلار است.

“در نتیجه، تیم برای اطمینان از چند علامتی بودن پروتکل جمع شد و آدرس هایی را که مستقیماً توسط Yubo و تیم کنترل نمی شد را حذف کردند.”

ParaSpace از طریق حساب رسمی توییتر خود از Ruan خواسته است که “از سمت های مدیر عامل و مدیر ارشد خود استعفا دهد.”

در همین حال، لوانگ گفت که دو مشاور سابق پاراسپیس، توماس اشمیت و جی یائو، اکنون ظاهراً به‌ترتیب مدیر اجرایی پروتکل و مدیر ارشد اجرایی پروتکل هستند و این ارائه نادرست منجر به «پروتکل چند علامتی شده است که من به‌طور غیرقانونی کنترل یکی از پروتکل‌ها را به دست آورده‌ام. حساب های من و حساب های رسانه های اجتماعی.” . روان گفت که یک روش سپرده گذاری مجدد ساختاریافته پس از دریافت وجوه نجات یافته از BlockSec، طی مراحلی «توسط من، توماس، جی و سایر سهامداران کلیدی مهندسی» موافقت و برنامه ریزی شد. مدیرعامل نوشت:

“تا به امروز، تمام بدهی هکر طبق برنامه به حساب هکر بازپرداخت شده است. باقی مانده موجودی قبلاً به طور کامل طبق برنامه پرداخت شده است. سوء تفاهم آنها مضحک است و من چیزی برای پنهان کردن ندارم.”

Cointelegraph به طور مستقل ادعاهای مطرح شده توسط هیچ یک از طرفین را تأیید نکرده است. ParaSpace گفت: «اولویت اصلی ما رسیدگی سریع و مؤثر به این وضعیت است. در همین حال، لوان نوشت: “مراقب پیامدهای قانونی پشت این تصاحب غیرقانونی باشید.”

مجله: آیا پروژه های ارز دیجیتال باید با هکرها مذاکره کنند؟نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا