اخبار ارز دیجیتال

کنگره پاراگوئه نتوانست وتوی رئیس جمهور در مورد قانون مقررات رمزنگاری را نادیده بگیرد

بازنگری در لایحه «تنظیم صنعت و بازاریابی دارایی‌های مجازی – دارایی‌های رمزنگاری»، از مجموع ۸۰ قانونگذار، ۳۸ رأی را به خود اختصاص داد.

مجلس نمایندگان، مجلس سفلی پارلمان دو مجلسی پاراگوئه، پس از وتوی رئیس جمهور ماریو ابدو بنیتز، در پیشبرد لایحه ای با هدف تسهیل استخراج ارزهای دیجیتال از طریق استفاده از برق مازاد، شکست خورد.

در جلسه ای در ۵ دسامبر، نمایندگان پارلمان پاراگوئه در مورد جوانب مثبت و منفی محدودیت تعرفه های برق و تشویق استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال برای فعالیت در این کشور بحث کردند، اما در نهایت من رئیس جمهور به این اصلاحیه رأی منفی داد که عملاً حق وتو را لغو می کند. قانونگذاران با اشاره به مزایای بالقوه استخراج در پاراگوئه و نوسانات ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) پیشنهاد کردند که فقدان مقررات در مورد فعالیت های مرتبط با رمزارز منجر به رویدادهایی مانند سقوط FTX شده است.

کارلوس سباستین گارسیا گفت: “کریپتومینینگ باعث ایجاد شغل، سرمایه گذاری در سرمایه، مالیات های محلی، مالیات بر ارزش افزوده و بسیاری از منابع درآمد برای اقتصاد محلی خواهد شد.” به این ترتیب، و به صنعتی نقطه شروعی می دهد که پتانسیل و فضای زیادی برای آن دارد. رشد، مناسب است حق وتو را رد کنیم تا دوباره زمینه باز نشود.»

خوزه رینالدو رودریگز می گوید: سهم انرژی که به این صنعت داده می شود ۱۵ درصد بیشتر از صنعت است. مردم و شهروندان به هزینه انرژی یارانه پرداخت خواهند کرد.

بررسی مجدد این لایحه، “تنظیم صنعت و بازاریابی دارایی های مجازی – دارایی های رمزنگاری شده”، ۳۸ رای از مجموع ۸۰ رای به دست آورد. رای. “

سنای پاراگوئه ابتدا این لایحه را در ماه جولای تصویب کرد. این لایحه به ماینینگ ارز دیجیتال اجازه می داد تا به عنوان یک فعالیت صنعتی در کشوری شناخته شود که به دلیل قبوض کم برق خود شناخته می شود. قانونگذاران همچنین ۱۵ درصد مالیات بر فعالیت های مرتبط تعیین کردند. با این حال، رئیس جمهور بنیتز این لایحه را در ماه اوت وتو کرد و قانونگذاران در ماه دسامبر این لایحه را بررسی خواهند کرد.

مربوط: دستورالعمل‌های مالیاتی استخراج ارز دیجیتال اولین بار در قزاقستان به تصویب رسید

به نظر می رسد هزینه های انرژی پایین پاراگوئه شرکت های معدنی داخلی و خارجی را تشویق می کند تا از مازاد انرژی این کشور برای ساخت دکل ها و سایر زیرساخت ها استفاده کنند. اروگوئه همسایه نیز با لایحه ای در ماه سپتامبر با هدف ایجاد بانک مرکزی این کشور به عنوان تنظیم کننده دارایی های دیجیتال، مقررات مربوط به کریپتو را پیش می برد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا