اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Pantera در FTX Collapse: Blockchain شکست خورد

دن مورهد، مدیرعامل Pantera Capital استدلال کرد که سقوط FTX هیچ ارتباطی با وعده فناوری بلاک چین ندارد.

به نظر می رسد که اعتماد به فضای کریپتو رو به کاهش است زیرا صرافی FTX در جامعه مالی جهانی جذب می شود. اما دن مورهد، مدیرعامل Pantera Capital معتقد است دو حوزه وجود دارد که ارزهای دیجیتال واقعاً می توانند کار کنند.

به گفته مدیران، داستان زیر سوال بردن بلاک چین و شکست به دلیل سقوط FTX نادرست است. مدیر عامل Pantera استدلال کرد که چندین ارز رمزپایه وجود دارد که کار می کنند، از جمله صرافی های تنظیم شده و صرافی های غیرمتمرکز.

مورهد در نامه‌ای به سرمایه‌گذاران استدلال کرد که در حالی که مخالفان ارزهای دیجیتال و تنظیم‌کننده‌های بدبین در مورد نیاز به رویکردی متفاوت در تجارت بلاک‌چین استدلال می‌کنند، راه‌حل آن ساده است. من تأکید کردم که او نوشت:

صرافی هایی مانند Coinbase، Kraken، Bitstamp، زمانی که مشتری پول می فرستد، به بانک می رود. راه حل بسیار ساده است.

جدا از صرافی های تنظیم شده، مورهد معتقد است فضای مالی غیرمتمرکز نیز به خوبی کار کرده است. به طور خاص، مدیر عامل Pantera به صرافی های غیرمتمرکز مانند Uniswap، 0x، 1inch، Balancer و Dodo اشاره کرد.

به گفته مورهد، کسب و کارها در فضای بلاک چین در حال بازگشت به چنین نهادهای امنی هستند. این مدیر اجرایی تاکید کرد که FTX هیچ ارتباطی با وعده بلاک چین ندارد و تاکید کرد که “بلاک چین شکست نخورده است.”

مربوط: آنچه که تجزیه و تحلیل بلاک چین می تواند و نمی تواند برای یافتن وجوه گمشده FTX انجام دهد: مدیر عامل Blockchain.com

پلتفرم سرمایه گذاری Superhero ادغام با صرافی ارزهای دیجیتال Swyftx را لغو کرد زیرا سقوط FTX توجه قانون گذاران در سراسر جهان را به خود جلب کرد. Superhero در نامه ای به کاربران گفت که با توجه به شرایط فعلی، این شرکت ادغام را منحل کرده و به عنوان یک شرکت جداگانه حرکت می کند.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، اسناد استرداد را امضا کرده است و به دلیل اتهامات جنایی به ایالات متحده فرستاده خواهد شد. مدیر عامل سابق FTX با اتهامات مربوط به کلاهبرداری از طریق سیم، توطئه پولشویی، نقض مالی کمپین، کلاهبرداری سیمی، کلاهبرداری کالایی و توطئه کلاهبرداری اوراق بهادار مواجه است.نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا