🚨 اخبار ارز دیجیتال

PancakeSwap می خواهد تورم توکن را به ۳ تا ۵ درصد در سال محدود کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه‌دهنده نوشت: «تخصیص سهم با هدف حدود ۰.۳۵ – ۱ کیک/بلوک به جای ۶.۶۵ کیک/بلوک».

PancakeSwap، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX)، می خواهد تورم توکن را از ۳% به ۵% در سال کاهش دهد که بسیار کمتر از ۲۰% فعلی است.

در پیشنهادی که در ۱۸ آوریل اعلام شد، DEX سوآپ پنکیک (CAKE) را به عنوان “تورم کم ریسک”، “بازده واقعی حاصل از درآمد پروتکل سوآپ پنکیک” و “مطلوب بلندمدت او نیاز به حرکت به سمت سرمایه گذاری را ذکر کرد.” مدلی که با “شایستگی محصول” مشخص می شود. کیک استکر. ”

DEX نوشت: «این یک تغییر مهم و مهم برای PancakeSwap است. در حال حاضر، PancakeSwap یک مدل صدور توکن بالا را برای تشویق بازدهی بالا در ویژگی‌های پروتکلی مانند استخرهای نقدینگی و پیشنهادات شرکت، حذف توکن‌ها از گردش از طریق بازدهی بالا اجرا می‌کند.

ما معتقدیم که زمان آن فرا رسیده است که این مدل را به سطح بعدی ببریم و کیک را به سمت یک مدل کاهش تورم بر اساس بازده واقعی و سوختن کیک تقویت کنیم.

به گفته سازنده، CAKE در راه اندازی خود در سپتامبر ۲۰۲۰ دارای نرخ انتشار خالص ۴۰ در هر بلوک بود. در ماه مه ۲۰۲۲ به ۱۴.۲۵ در هر بلوک کاهش یافت و نرخ در هنگام صدور ۹.۲ کیک در هر بلوک بود. در نهایت، توسعه‌دهنده مایل است یک “کیک اولتراسونیک” با نرخ انتشار خالص کمتر از ۲ کیک در هر بلوک پیاده‌سازی کند.

نرخ انتشار ۲ کیک/بلاک هنوز برای دارندگان و سهامداران کیک موجود بسیار تورم‌کننده است.

PancakeSwap یکی از محبوب ترین DEX در زنجیره BNB است. سال گذشته، DEX سقف عرضه ۷۵۰ میلیون کیک را معرفی کرد. در حال حاضر تقریباً ۳۸۱.۶ میلیون توکن در گردش و برای شرط بندی قفل شده است. در همین حال، PancakeSwap کل مبلغ قفل شده ۲.۳۵ میلیارد دلاری دارد.

مجله: “Terra Hit Us Very Hard”: Sunny Aggarwal از Osmosis Labs

نویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا