اخبار ارز دیجیتال

مقررات ارز دیجیتال پان-اروپایی به زودی: قانون رمزگشایی شده، ۱۷-۲۴ آوریل


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

قانون بازار دارایی های رمزنگاری شده (همچنین به عنوان MiCA شناخته می شود) سرانجام در پارلمان اروپا تصویب شد.

هفته گذشته، قانون بازار ارزهای دیجیتال که با نام MiCA نیز شناخته می شود، سرانجام در پارلمان اروپا تصویب شد. MiCA هنوز از نظر فنی نیاز به تایید شورای اروپا دارد، اما شکی نیست که اولین چارچوب رمزنگاری جامع جهان تا سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ محقق خواهد شد.

با وجود نقص‌های آن، این مقررات دستورالعمل‌هایی را برای عملیات، ساختار و حاکمیت ناشران دارایی دیجیتال تعیین می‌کند. همانطور که استفان برگر، نماینده MiCA، گزارشگر MiCA، گفت، MiCA “یک نقطه عطف برای صنعت کریپتو است.”

جامعه ارزهای دیجیتال از این خبر استقبال کرد و Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، متعهد شد از مقررات “عملی” پیروی کند و تایلر وینکلووس، بنیانگذار جمینی، گفت که ایالات متحده می تواند مشابهی داشته باشد که من اشاره کردم که هیچ قانونی وجود ندارد.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، پاتریک هانسن، مدیر استراتژی و سیاست اتحادیه اروپا در ناشر استیبل کوین Circle، گفت که MiCA به شرکت های ارز دیجیتال اروپایی امکان می دهد تا مقیاس و رشد سریع تری داشته باشند و گفت که به شرکت های دارای مجوز اجازه می دهد تا به بزرگترین بازار واحد جهان (حدود ۴۵۰ میلیون نفر) خدمت کنند. مردم). مردم.

اینکه آیا ایالات متحده از MiCA سرنخ خواهد گرفت یا مقررات را از طریق اجرا ادامه خواهد داد، باید دید. حداقل یک کشور قبلاً متعهد به پذیرش سراسری MiCA شده است.

نماینده دیویدسون قوانینی را برای اخراج رئیس SEC Gensler برای مازاد کریپتو معرفی می کند

وارن دیویدسون، نماینده کنگره ایالات متحده، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار را از سمت خود برکنار کرد. دیویدسون قصد دارد قانونی را معرفی کند که به طور موثر جنسلر را برکنار کند و نقش او را با مدیر عاملی جایگزین کند که “به هیئت مدیره (در جایی که اختیار وجود دارد) گزارش می دهد”.

از سوی دیگر، خود جنسلر از ارائه نظر شفاف در طول جلسات کنگره در مورد اینکه آیا اتر (ETH) باید به عنوان یک امنیت طبقه بندی شود، خودداری کرد. رئیس SEC تحت فشار شدیدی قرار دارد زیرا علناً از پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا می‌خواهد تا «مسیری روشن» را در مورد ارزهای دیجیتال ارائه دهد.

به خواندن ادامه دهید

SEC برای عملیات های ثبت نشده، Bittrex را شارژ می کند، ۶ اوراق بهادار توکن را فرا می خواند

علیرغم انتقادهای مداوم، SEC به اقدامات نظارتی علیه صنعت ارزهای دیجیتال ایالات متحده ادامه می دهد. هفته گذشته، این آژانس پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Bittrex و یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق آن ویلیام شیهارا را به دلیل اداره یک بورس داخلی ثبت نشده، کارگزار و خانه تسویه متهم کرد.

کمیسیون در شکایت خود ادعا می کند که OMG، Dash (DASH)، Algorand (ALGO)، Monolith (TKN)، Naga (NGC) و IHT Real Estate Protocol (IHT) که در Bittrex معامله می شوند، اوراق بهادار هستند. این شکایت به دنبال اخراج غیرقانونی، مجازات و دستور دائمی علیه متهمان در دادگاه هیئت منصفه است.

به خواندن ادامه دهید

دادگاه هنگ کنگ حکم می دهد که ارزهای دیجیتال دارایی هستند

دادگاه هنگ کنگ در حکم خود درباره صرافی ارزهای دیجیتال منحل شده گیت کوین، ارزهای دیجیتال را به عنوان دارایی قابل اعتماد به رسمیت شناخته است. دادگاه مناسب تشخیص داد که استنباط اعمال شده در سایر حوزه های قضایی مبنی بر اینکه ارز مجازی دارایی است و ممکن است در معرض اعتماد باشد، دنبال شود. این حکم ممکن است به دست اندرکاران ورشکستگی هنگ کنگ شفافیت بیشتری در مورد دارایی های دیجیتال بدهد. اطمینان از اینکه ارزهای دیجیتال مانند سایر دارایی‌ها مانند سهام، دارایی هستند، هنگ کنگ را با سایر حوزه‌های قضایی همسو می‌کند.

به خواندن ادامه دهید

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا