اخبار ارز دیجیتال

Palm Collective مسابقه هنر دیجیتال را پیش از نمایشگاه NFT پاریس اعلام کرد

Palm Collective جزئیات این مسابقه را اعلام کرده است که به هنرمندان این فرصت را می دهد تا آثار خود را در مورد انتظارترین رویداد در بخش NFT به نمایش بگذارند.

Palm Collective و Polygon Labs مسابقه هنر دیجیتال را راه اندازی کردند

Palm Collective با همکاری Polygon Labs به عنوان بخشی از مسابقه PolyArts Community Call x Digital Art به سه هنرمند برتر جوایز اهدا می کند. آثار برندگان در نمایشگاه NFT پاریس Polygon Labs، بخشی از نمایشگاه مشترک با The Sandbox و خانه مد Web3 SYKY به نمایش گذاشته خواهند شد.

هر هنرمند همچنین یک کمک هزینه ۵۰۰ دلاری از بنیاد پالم دریافت خواهد کرد و فردی که بیشترین رای را داشته باشد، گواهی برنده تماس باز را دریافت خواهد کرد.

نمایشگاه مورد انتظار، هنر و تاسیسات بسیاری از سازندگان، از جمله برندگان را با استفاده از پروژکتورها در یک فضای خرده فروشی خالی به نام THE RÉAUMUR SPACE در منطقه دوم پاریس به نمایش می گذارد. سه هنرمند برتر به رویداد ۲۳ فوریه دعوت خواهند شد.

برای شرکت، سازندگان باید یک کیف پول رمزنگاری روی زنجیره را متصل کرده و یک شناسه پالم ایجاد کنند، سپس آثار هنری خود را در شبکه پالم چاپ کنند.

پس از چاپ، هنرمندان می توانند آثار خود را به انجمن PolyArts ارسال کنند.

EthDenver، ۶۰۰۰۰ علاقه‌مند به Web3 در NFT پاریس شرکت خواهند کرد

شرکت کنندگان باید پیوندی به اثر هنری ضرب شده NFT در شبکه پالم در جریان برنامه وارد کنند و سپس آن را به وب سایت Palm Collective ارسال کنند. فقط یک اثر هنری را می توان برای بررسی ارسال کرد و نباید قبلاً روی هیچ بلاک چینی ساخته شده باشد. استفاده از هوش مصنوعی در خلق آثار هنری باید فاش شود و درخواست‌ها تا ۱۶ فوریه (۴ بعد از ظهر به وقت شرقی) موکول می‌شوند.

Palm Collective همچنین یک مسابقه جداگانه Call x Design برگزار می‌کند و به هنرمندان این فرصت را می‌دهد تا کفش‌های ورزشی Nike Air Force 1 طراحی کنند و کارهای خود را در EthDenver به نمایش بگذارند.

مسابقات کتانی PolyArts هنرمندان را مجبور کرد تا از لوگوی Polygon در جایی در طراحی خود استفاده کنند. آثار برندگان بر روی صفحه نمایش IRL در غرفه چند ضلعی EthDenver نمایش داده می شود.

EthDenver و NFT Paris دو تا از بزرگترین رویدادها در تقویم بلاک چین هستند که بیش از ۶۰۰۰۰ شرکت کننده در دو کنفرانس پراکنده شده اند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا