اخبار ارز دیجیتال

Ordinals فعالیت شبکه LTC و DOGE را برای سومین هفته متوالی به Spike هدایت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

فراتر از بیت کوین، لایت کوین و دوج کوین به جنجال تجاری دامن زد.

زمانی که توسعه‌دهنده کیسی رودارمور پروتکل Ordinals را برای حک کردن متن و تصاویر در شبکه بیت‌کوین (BTC)، اکنون Litecoin (LTC) و Dogecoin (DOGE) ایجاد کرد، شروع شد، و حجم تراکنش‌ها در این دو زنجیره به شدت افزایش یافته است. بخش خوبی از ماه

فعالیت های اخیر شبکه در شبکه های Litecoin و Dogecoin. منبع: BitInfoCharts.

بر اساس داده‌های BitInfoCharts، در 18 می، Dogecoin با 1.2 میلیون تراکنش در 24 ساعت رکورد جدیدی در حجم تراکنش ثبت کرد. به همین ترتیب، در 10 می، لایت کوین با 584000 تراکنش به رکورد حجم معاملات روزانه رسید.

Ordinals اولین بار در Litecoin ظاهر شد که کاربر مستعار توییتر Indigo Nagamoto به هر کسی که بتواند پروتکل Ordinals را به شبکه Litecoin “پورت” کند، 5 LTC (به ارزش حدود 500 دلار در آن زمان) ارائه کرد.

حدود هشت روز بعد، در 19 فوریه، مهندس نرم افزار Anthony Guerrera با موفقیت پروتکل Litecoin Ordinals را راه اندازی کرد. به طور مشابه، علاقه مندان به DOGE تصمیم گرفتند پروتکل Ordinals را برای ایجاد عملکرد مشابه در Dogecoin کپی کنند و نام پروتکل جدید را Doginals بگذارند.

با این حال، چیزی که واقعاً فعالیت شبکه لایت کوین و دوج کوین را به اوج جدیدی رساند، معرفی استانداردهای توکن LRC-20 و DRC-20 در اوایل ماه مه بود که به کاربران اجازه می داد بین دو توکن تقسیم شوند. اکنون امکان ایجاد و صدور وجود دارد. memecoin های کاملا جدید در شبکه.

هجوم عظیمی از فعالیت‌ها علیه LTC و DOGE تقریباً همزمان با افزایش بیش از حد ثبت نام Ordinals در شبکه بیت‌کوین اتفاق افتاد و روزانه 400000 رکورد در 10 می ثبت شد.

نماد ترتیبی بیت کوین پس از دسامبر 2022. منبع: تجزیه و تحلیل تپه های شنی

افزایش ثبت نام بیت کوین Ordinals را می توان مستقیماً به معرفی استاندارد توکن BRC-20 نسبت داد. بر اساس داده های اسکنر Ordinals brc-20.io، بیش از 24000 توکن جدید در بلاک چین بیت کوین ساخته شده است.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد – آیا می توانید آن را برطرف کنید؟نویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا