🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل JAN3 می گوید Ordinals و BRC-20 ظرف چند ماه ناپدید می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته سامسون مو، مدیر عامل JAN3، هیاهوی موجود در مورد بیت کوین و توکن های BRC-20 ناپایدار است و ظرف چند ماه محو خواهد شد.

به گفته سامسون مو، مدیر عامل JAN3، هیاهوی اخیر پیرامون توکن های Ordinal و BRC-20 بیت کوین (BTC) ناپایدار است و ظرف چند ماه محو خواهد شد.

مو در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: «آنها اساساً هزینه های هنگفتی را مستقیماً به استخراج کنندگان بیت کوین می پردازند که نمی توانند آن را حفظ کنند.

او ادامه داد: “آنها پس از چند ماه از بین می روند. اجازه دهید در مورد سال ها در اینجا صحبت نکنیم.”

افزایش فعالیت در اطراف Ordinals و BRC-20 (فناوری رمزنگاری که به کاربران امکان می دهد توکن های قابل تعویض و غیرقابل تعویض را در بلاک چین بیت کوین برش دهند) باعث افزایش سرسام آور کارمزد تراکنش ها شده و بیت کوین عامل اصلی تراکم شبکه است.

مرتبط: استاندارد توکن بیت کوین BRC-20 به مقصد جدیدی برای توکن های میم تبدیل می شود

در حالی که بسیاری از اعضای جامعه بیت کوین اعداد ترتیبی را به عنوان یک مورد استفاده می بینند که می تواند پذیرش بیت کوین را افزایش دهد، Mow اعداد ترتیبی را با هرزنامه هایی که شبکه را مسدود می کند برابر می کند.

او گفت: «اینها مانند بسیاری از زنجیره‌های رقیب مانند اتریوم و سولانا، فقط تصاحب کوتاه مدت طلا هستند.

به گفته مو، پذیرش انبوه بیت کوین نه به این دلیل است که «مردم JPEG می‌سازند و آن‌ها را روی زنجیره قفل می‌کنند»، بلکه به دلیل موارد استفاده از آن به‌عنوان یک فناوری صرفه‌جویانه و وسیله مبادله است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ادعاهای Moe در مورد Ordinals، مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید. فراموش نکنید که مشترک شوید!

مجله: ۳.۴ میلیارد دلار بیت کوین در قوطی پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

نویسنده: Marco Castrovilli

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا