🚨 اخبار ارز دیجیتال

Orbs L3 Blockchain مرکز نقدینگی را در Polygon zkEVM معرفی کرد

فهرست

  • Orbs بلاک چین L3 مرکز نقدینگی را به Polygon zkEVM گسترش می دهد
  • بهترین قیمت برای ارائه دهندگان نقدینگی و معامله گران در Orbs

ادغام Orbs Liquidity Hub با Quickswap به معامله‌گران زنجیره‌ای اجازه می‌دهد تا از نقدینگی عمیق‌تری بهره‌مند شوند و به آنها امکان می‌دهد سوآپ‌ها را با سرعت رقابتی و با حداقل لغزش انجام دهند.

Orbs بلاک چین L3 مرکز نقدینگی را به Polygon zkEVM گسترش می دهد

طبق بیانیه رسمی تیم Orbs، مرکز نقدینگی پیشرو در صنعت در حال راه اندازی بر روی Polygon zkEVM، یک L2 مجهز به ZK در بالای اتریوم (ETH) است. مرکز نقدینگی قرار است به کاربران Polygon zkEVM کارمزدهای معاملاتی با تخفیف، سطح مدرن محافظت در برابر حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV)، اجرای تجارت بدون کارمزد گاز و یک رابط کاربری واضح ارائه دهد.

مرکز نقدینگی با ترکیب مزایای منابع نقدینگی درون زنجیره ای و خارج از زنجیره، نقدینگی در سطح CEX را به DEX ها می آورد و تجربه کاربری بهینه را برای مشتریان خود تضمین می کند. مرکز نقدینگی که توسط Orbs بلاک چین L3 توسعه یافته است، کاملاً غیرمتمرکز و بسیار قابل تنظیم است.

این هاب منابع نقدینگی اضافی را اضافه می‌کند، از جمله حل‌کننده‌های شخص ثالث که برای پر کردن سوآپ‌ها با استفاده از نقدینگی درون زنجیره‌ای، مانند استخرهای AMM یا موجودی‌های خصوصی خودشان، رقابت می‌کنند.

Liquidity Center به عنوان یک زیرساخت لایه ۳ در بالای AMM عمل می کند که با آن یکپارچه شده است.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، Orbs نسخه V4 خود را در فوریه ۲۰۲۴ منتشر کرد. یک ارتقاء عمده منجر به عملکرد خیره کننده و مقرون به صرفه شده است.

بهترین قیمت برای ارائه دهندگان نقدینگی و معامله گران در Orbs

Orbs Liquidity Center برای دریافت بهترین قیمت ممکن طراحی شده است. اگر مرکز نتواند تراکنش را با قیمتی بهتر از AMM انجام دهد، تراکنش به قرارداد AMM بازگشته و طبق معمول انجام می شود.

این فرآیند از دیدگاه کاربر نهایی انتزاع شده است، که می تواند از دریافت بهترین قیمت ممکن در رابط کاربری AMM که به آن عادت کرده است مطمئن باشد.

ادغام Orbs Liquidity Hub در Quickswap در Polygon zkEVM از ادغام های مشابه Quickswap در Polygon و THENA در زنجیره BNB پیروی می کند. مرکز نقدینگی یک زیرساخت حیاتی برای شبکه‌های EVM فراهم می‌کند، که به نقدینگی اجازه می‌دهد فوراً به جایی که نیاز است هدایت شود و در نتیجه قیمت‌گذاری بهتر و تجربه کاربری بهتری ایجاد شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا