🚨 اخبار ارز دیجیتال

کاهش ۱۰ درصدی توکن Optimism OP در هفته قبل از بازگشایی توکن ۳۰ میلیون دلاری

خوش بینی در هفته منتهی به بازگشایی توکن، زمانی که قرار است ۲۴ میلیون توکن OP به بازار عرضه شود، ۱۰ درصد کاهش یافت.

قیمت توکن OP بومی Optimism منجر به ضرر در بین ۵۰ ارز دیجیتال برتر شد و در هفته قبل از بازگشایی توکن ۳۰ میلیون دلاری ۱۰ درصد کاهش یافت.

طبق داده‌های پلتفرم توکنومیکس Token Unlocks، ۲۴.۱۶ میلیون توکن OP که حدود ۳ درصد از عرضه در گردش را تشکیل می‌دهند، قرار است در ۳۰ سپتامبر باز شوند.

بازگشایی توکن OP بعدی برای ۳۰ سپتامبر برنامه ریزی شده است. منبع: Token Unlocks

با قیمت‌های فعلی، بازگشایی بیش از ۳۰ میلیون دلار توکن OP را به بازار می‌آورد که ۱۵.۴۹ میلیون دلار آن به مشارکت‌کنندگان اصلی و ۱۴.۲۶ میلیون دلار برای سرمایه‌گذاران کنار گذاشته می‌شود.

رویدادهای باز کردن قفل توکن بخش اصلی بسیاری از پروژه‌های ارزهای دیجیتال بزرگ را تشکیل می‌دهند، بسیاری از تیم‌ها ترجیح می‌دهند توکن‌های خود را به‌جای انتشار یک‌باره، به‌صورت مرحله‌ای به بازار عرضه کنند. با این حال، رویدادهای باز کردن قفل معمولاً توسط سرمایه گذاران به عنوان احتمال ایجاد فشار بر قیمت با در دسترس قرار گرفتن توکن های جدید برای فروش مشاهده می شود.

قیمت توکن OP در ۵ ساعت گذشته اندکی افزایش یافته است. منبع: CoinGecko

طبق داده‌های قیمتی CoinGecko، قیمت توکن OP در حال حاضر ثابت در روز با قیمت ۱.۲۶ دلار معامله می‌شود، پس از رشد کوتاه مدت ۳ درصدی در پنج ساعت گذشته.

مربوط: خوش بینی تراکنش های بیشتری نسبت به Arbitrum دارد، اما چه چیزی پشت افزایش کاربران است؟

هفته گذشته، در ۲۱ سپتامبر، Optimism اعلام کرد که به عنوان بخشی از فروش برنامه ریزی شده، ۱۶۰ میلیون دلار توکن OP را به فروشندگان خصوصی می فروشد.

۱۹ سپتامبر، خوش بینی اعلام کرد سومین ایردراپ، ۱۹.۴ میلیون توکن OP را به بیش از ۳۱۰۰۰ آدرس اختصاص داد که در فعالیت‌های نمایندگی مرتبط با Optimism Collective، سازمان غیرمتمرکز مستقل شبکه (DAO) شرکت داشتند.

آسیا اکسپرس: رسوایی فاش شد، وضعیت مخمصه کوه Gox، کارکنان JPEX از رویداد به دلیل ارز مجازی Diners Club فرار کردند.


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا