🚨 اخبار ارز دیجیتال

اپرا و راک برای قربانیان آتش‌سوزی مائوئی کمک‌های ارزی جمع‌آوری می‌کنند

راک و اپرا وینفری صندوق مردمی مائوئی را راه اندازی کردند تا کمک های مالی مستقیم به آسیب دیده های فاجعه ارائه دهند.

جامعه ارزهای دیجیتال برای حمایت از جامعه مائوئی به صندوق امدادی تحت حمایت اپرا وینفری و دواین «The Rock» از سلبریتی‌های A-List ملحق شده است و کمک‌های ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد.

در اوایل آگوست ۲۰۲۳، مجموعه ای از آتش سوزی های جنگلی در مائوئی، هاوایی فوران کرد که بیش از ۲۵۰۰ هکتار را سوزاند و باعث تلفات انسانی و اموال عظیم شد. راک و اپرا صندوق مردمی مائوئی را راه اندازی کردند تا کمک های مالی مستقیم به آسیب دیدگان این فاجعه ارائه دهند.

راک در توییتی تایید کرد که ۱۰۰ درصد کمک مالی به قربانیان خواهد رسید و افزود:

“همه ساکنان بزرگسالی که در مناطق آسیب دیده زندگی می کنند و در اثر آتش سوزی لاهاینا و کولا آواره شده اند، واجد شرایط دریافت ۱۲۰۰ دلار در ماه برای کمک به آنها در این دوره بهبودی هستند.”

صندوق مردمی Maui کمک‌های مالی را در قالب ارزهای فیات و ارزهای دیجیتال متعدد می‌پذیرد. این صندوق علاوه بر پذیرش کمک‌های فیات از سراسر جهان، کمک‌های مالی را در بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH) و Doge (DOGE) در میان گزینه‌های متعدد دیگر می‌پذیرد.

اهدای ارز دیجیتال به آتش‌سوزی‌های مائوئی. منبع: eifoundation.org

همانطور که اپرا توضیح داد، هدف از اهدای کمک های مالی مستقیم به بازماندگان این است که به بازماندگان اجازه داده شود مسیر خود را برای عادی سازی تعیین کنند. او افزود: “هدف ما این است که مردم را توانمند کنیم تا آژانس خود را داشته باشند و خودشان تصمیم بگیرند که به چه چیزی نیاز دارند و خانواده آنها به چه چیزی نیاز دارند.”

مربوط: فرزندان قهرمانان اوکراین به کمک شما نیاز دارند: به ارزهای دیجیتال کمک کنید

در کنار تلاش‌های امدادی توسط سلبریتی‌های A-list، تلاش‌های امدادی زیادی برای کمک به قربانیان آتش‌سوزی در حال انجام است.

سازمان امدادرسانی در بلایای طبیعی All Hands and Hearts در حال جمع‌آوری کمک‌های ارز دیجیتال و فیات برای کمک به ساکنان محلی مائویی پس از آتش‌سوزی است.

Olga Ruggiero گفت: “کمک های ارزهای دیجیتال، مانند سایر انواع کمک ها، به ارائه پشتیبانی اساسی پس از آتش سوزی های ویرانگر کمک کرده است.” “صنعت ارزهای دیجیتال به اتحاد با جوامعی در سراسر جهان که نیاز به کمک دارند ادامه می دهد.”

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنندنویسنده: Arijit Sarkar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا