اخبار ارز دیجیتال

اپرا از ابزارهای امنیتی برای محافظت از کاربران در برابر عوامل مخرب Web3 رونمایی می کند

این مرورگر همچنین دارای قابلیت فعال کردن HTTPS در همه جا است که یک لایه حفاظتی اضافی به ارمغان می آورد و اطمینان می دهد که وب سایت هایی که بازدید می کنید از پروتکل های رمزگذاری مناسب استفاده می کنند.

مرورگر Web3 Opera مجموعه جدیدی از ابزارهای امنیتی را برای کمک به کاربران برای کاهش خطرات رایج مرتبط با عوامل مخرب در اکوسیستم Web3 معرفی کرده است.

مجموعه جدیدی از ابزارهای امنیتی به نام Web3 Guard مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیتی مرورگر است که قول می‌دهد از شما در برابر برنامه‌های غیرمتمرکز مخرب (DApps)، حملات فیشینگ عبارت اولیه و عوامل مخرب محافظت کند.

ابزارهای امنیتی خطرات امنیتی شناخته شده مرتبط با DApps، از جمله کد مشکوک، آسیب پذیری های امنیتی و مسیرهای حسابرسی را اسکن می کنند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا برنامه‌هایی را که قصد مشاهده آن را دارند، بهتر درک کنند و در صورت یافتن هر یک از آسیب‌پذیری‌های ذکر شده به آنها هشدار داده شود.

ابزارهای امنیتی داخلی همچنین حملات فیشینگ عبارت اولیه را با اسکن صفحات وب برای نشانه‌های آشکار سوء استفاده مانند کلمات کلیدی و ویژگی‌های رایج فیشینگ بدون به خطر انداختن حریم خصوصی کاربر یا داده‌های شخصی بررسی می‌کنند.

ابزارهای امنیتی جدید این مرورگر کریپتو همچنین یک جستجوگر آدرس مخرب در داخل کیف پول کریپتو اپرا معرفی کردند. آدرس های گیرنده را در مقابل لیستی از عوامل مخرب شناخته شده غربال می کند و در صورت شناسایی فعالیت مشکوک به کاربران هشدار می دهد. علاوه بر این، مرورگرها این گزینه را دارند که HTTPS را در همه جا فعال کنند، یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنند و اطمینان حاصل کنند که وب سایت هایی که بازدید می کنید از تکنیک های رمزگذاری قابل اعتماد استفاده می کنند.

مربوط: مرورگر اپرا خدمات بلاک چین الروند را برای افزایش پذیرش Web3 ادغام می کند

در هفته اول دسامبر، این مرورگر یک ویژگی توکن غیر قابل تعویض جدید را به پلتفرم خود معرفی کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا اکوسیستم گسترده NFT را از طریق مرورگر خود کشف کنند.

مرورگرهای کریپتو که با ارائه توکن‌های بومی به کاربران برای کاوش در وب از طریق پلتفرم محبوبیت پیدا کردند، به نقطه کلیدی تعامل Web3 تبدیل شدند.این مرورگر دارای یک کیف پول یکپارچه با پشتیبانی از بسیاری از رمزارزها و اکوسیستم Web3 است

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا