اخبار ارز دیجیتال

مرورگر Opera Crypto Minting فوری NFT را از طریق Launchpad فعال می کند

سوزی بات، مدیر اجرایی اپرا، گفت که این ابزار هیچ هزینه ای برای استفاده از پلتفرم نخواهد داشت و به مردم اجازه می دهد آزادانه صنعت NFT را کشف کنند.

در اطلاعیه ای که به Cointelegraph ارسال شد، این شرکت اعلام کرد که با Alteon LaunchPad همکاری خواهد کرد تا ایجاد NFT را برای تازه واردان به فضای Web3 یا NFT آسان کند. این ادغام به کاربران امکان می دهد تا به قابلیت کشیدن و رها کردن فایل های رسانه ای در مرورگر دسترسی داشته باشند. مرورگر یک قرارداد هوشمند ایجاد می کند، فایل را در بلاک چین آپلود می کند و فایل را به NFT تبدیل می کند.

به گفته سوزی بت، مدیر اجرایی اپرا، این به کاربران امکان می دهد وب ۳ را کشف کنند و به اکوسیستم کمک کنند. بات توضیح داد:

اکنون کاربران ما می‌توانند بدون هیچ هزینه استفاده از پلتفرم، NFT‌ها را فوراً و به راحتی ایجاد کنند و به افراد بیشتری اجازه می‌دهد تا صنعت رو به رشد NFT را کشف کنند.»

این تیم بر این باور است که با استفاده از این ابزار، کاربران بدون تجربه Web3 می توانند به اقتصاد Web3 دسترسی پیدا کنند. این بدان معنی است که هنرمندان با پیشینه های مختلف می توانند NFT ها را به روشی بسیار ساده تر ایجاد کنند.

ابزارهای استخراج NFT توسط شرکتی به نام Alteon ارائه می شود، پروژه ای که بر ساده سازی گردش کار متمرکز است. Matt Cimaglia، یکی از بنیانگذاران Alteon می گوید که هدف از ادغام این است که “زمینه بازی” را برای سازندگان محتوا با پیشینه های مختلف “همسطح” کند. او افزود: «همکاری ما با اپرا شکاف تکنولوژیکی بین خلاقیت‌های سنتی و اقتصاد خالق Web3 را پر می‌کند، و به همه اجازه می‌دهد از فرصت‌هایی که فناوری بلاک چین ارائه می‌دهد بهره‌مند شوند».

مربوط: مرورگر اپرا کریپتو Coin98 را برای افزایش دسترسی به Web3 در آسیای جنوب شرقی ادغام می کند

در ۱۹ ژانویه، اپرا یک نسخه بتا از مرورگر Web3 خود را برای ویندوز، مک و اندروید منتشر کرد که به کاربران امکان دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز (DApps)، بازی ها و پلتفرم Metaverse را می داد. در ۱۵ آوریل، این پروژه توانست به آیفون و آیپد منتقل شود.

مرورگر Web3 اختصاصی اپرا، به نام مرورگر کریپتو اپرا، با آخرین ادغام خود با Launchpad وارد حوزه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) می‌شود.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا