🚨 اخبار ارز دیجیتال

مرورگر اپرا کیف پول استیبل کوین MiniPay را در آفریقا راه اندازی کرد

کیف پول غیر محرمانه جدید درون مرورگر اپرا بر روی بلاک چین Celo اجرا می شود و پایگاه کاربران این پلتفرم در آفریقا را برای تراکنش های استیبل کوین P2P هدف قرار می دهد.

پلتفرم وب اپرا از طرح هایی برای راه اندازی یک کیف پول استیبل کوین غیرقانونی که در مرورگرهای وب موبایل ادغام شده و در دسترس کاربران آفریقایی خود قرار می گیرد، پرده برداری کرده است.

در ۱۳ سپتامبر، ارائه‌دهنده خدمات وب، یکپارچه‌سازی کیف پول MiniPay را که بر روی بلاک چین Celo ساخته شده بود، معرفی کرد و به کاربران آفریقا اجازه می‌داد با استفاده از شماره تلفن همراه موجود خود، استیبل کوین ارسال و دریافت کنند.

اپرا ۱۷ سال پیش در آفریقا راه اندازی شد و اکنون بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در این قاره دارد. راه اندازی MiniPay در ماه های آینده و ابتدا در نیجریه آغاز خواهد شد.

Jørgen Arnesen، معاون اجرایی موبایل در Opera، اظهار داشت:

«کاربران در نیجریه، کنیا، غنا و آفریقای جنوبی نگرانی‌های عمیق خود را در مورد کارمزدهای بالا، زمان‌بندی غیرقابل اطمینان خدمات، عدم شفافیت در مورد پیشرفت تراکنش‌ها و عدم دسترسی به داده‌های تلفن همراه ابراز کرده‌اند.»

کیف پول MiniPay جدید با کارمزدی کمتر از ۱ سنت کار می کند و به عنوان کیف پول داخلی و پشتیبان از طریق اعتبار گوگل کاربر عمل می کند.

علاوه بر نقل و انتقالات بانکی سنتی، با روش‌های پرداخت محلی مانند Airtime و MPesa نیز ادغام می‌شود و به کاربران این امکان را می‌دهد که استیبل کوین‌ها را به کیف پول خود اضافه کنند و آنها را از کیف پول خود به ارزهای محلی خارج کنند.

مربوط: Google Chrome ردیابی کاربر داخلی را برای تبلیغ کنندگان راه اندازی می کند

Celo همچنین پایگاه کاربری قوی در آفریقا دارد و می‌گوید این ادغام در را برای اپلیکیشن‌های سازگار با اتریوم که برای MiniPay ساخته می‌شوند، باز خواهد کرد.

کوین تلگراف برای اظهار نظر بیشتر در مورد توسعه با هر دو شرکت تماس گرفته است.

در آوریل سال جاری، اپرا اعلام کرد که هوش مصنوعی مولد جدید (AI) را در به روز رسانی مرورگر فعلی خود ادغام خواهد کرد. یک ویژگی هوش مصنوعی درون مرورگر به نام AI Prompts به کاربران “اعلان های متنی” را برای صفحات وب یا متن هایلایت شده ارائه می دهد.

در دسامبر گذشته، این شرکت مجموعه‌ای از ابزارهای امنیتی را با هدف محافظت از کاربران در برابر “مهاجمان مخرب Web3” معرفی کرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید: بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Savannah Fortis
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا