اخبار ارز دیجیتال

پروتکل OpenSea بندر به سازندگان زنجیره BNB و دارندگان NFT

هدف ادغام زنجیره‌های BNB در پروتکل بندرگاه ارائه پرداخت‌های چند سازنده، پرداخت‌های بلادرنگ و مدیریت مجموعه برای سازندگان زنجیره BNB است.

بازار توکن های رمزنگاری و غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea اعلام کرده است که قصد دارد زنجیره BNB خود را تا پایان سه ماهه چهارم سال 2022 در پروتکل بندرگاه دریایی یکپارچه کند. این ادغام به کاربران امکان می دهد NFT های زنجیره ای BNB را در بازار OpenSea خریداری، فهرست کرده و تجارت کنند.

زنجیره BNB به عنوان یک شبکه بلاک چین متمرکز بر Web3 که توسط بایننس ساخته شده و توسط توکن داخلی صرافی، بایننس کوین (BNB) ساخته شده است، عمل می کند. هدف ادغام زنجیره‌های BNB در پروتکل بندرگاه OpenSea فراهم کردن پرداخت‌های چند سازنده، پرداخت‌های بلادرنگ، مدیریت مجموعه و موارد دیگر به سازندگان زنجیره BNB است.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه گذاری در زنجیره BNB، بینش خود را در مورد این حرکت به اشتراک گذاشت و قصد خود را برای ارائه تجربه بهتر برای سازندگان و کاربران NFT نشان داد. او افزود:

“این ادغام تعداد زیادی از سازندگان را به سیستم گسترده تر می آورد و سازندگان و ابتکارات NFT را در اکوسیستم زنجیره BNB تقویت می کند.”

هدف از این ادغام کاهش قیمت بنزین، آسان‌تر کردن اقدامات تأیید امضا و حذف هزینه‌های راه‌اندازی است. علاوه بر زنجیره BNB، OpenSea قصد دارد از Seaport در چندین بلاک چین برای دسترسی به کاربران بیشتر استفاده کند.

مربوط: بایننس رکورد ورودی 138 هزار بیت کوین را به دلیل اختلاف نظرها در مورد اینکه قیمت بیت کوین بعدی چه خواهد کرد مشاهده می کند

OpenSea اخیراً تأیید کرده است که پس از دریافت واکنش شدید عمومی برای در نظر گرفتن گزینه‌های جایگزین، به اجرای حق امتیاز در تمام مجموعه‌های خود ادامه خواهد داد.

پس از آن که OpenSea از راه‌اندازی یک ابزار زنجیره‌ای خبر داد که به سازندگان اجازه می‌دهد حق امتیاز مجموعه‌های جدید را بر روی پلتفرم اعمال کنند، اما نه برای مجموعه‌های موجود، منتشر شد.

این ابزار زنجیره‌ای که توسط دوین فینزر، مدیرعامل OpenSea به‌عنوان یک «قطعه کد ساده» توصیف می‌شود، در نظر گرفته شده بود تا سیستم موجود پرداخت هزینه‌های خودسرانه سازنده را تحت کنترل درآورد. این کد همچنین فروش NFT ها را فقط به بازارهایی محدود می کند که استانداردهای هزینه سازندگان را اعمال می کنند.

در ژانویه 2022، پس از اقدام تلافی جویانه جامعه، OpenSea مجبور شد از تلاش خود برای اعمال محدودیت های سخت بر ایجاد NFT عقب نشینی کند. این پلتفرم به‌طور موقت خط‌مشی خود را تغییر داده است تا فقط به ۵ مجموعه NFT از ۵۰ مورد در هر مجموعه اجازه دهد که قبلاً نامحدود بود.

OpenSea در حالی که این تصمیم را لغو کرد، ادعا کرد که از قراردادهای هوشمند سوء استفاده می شود و “بیش از 80 درصد موارد ایجاد شده با این ابزار سرقت ادبی، مجموعه های جعلی و هرزنامه هستند.”نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا