اخبار ارز دیجیتال

OpenSea Advanced NFT Marketplace Aggregator را معرفی کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

راه اندازی OpenSea Pro نتیجه خرید OpenSea از NFT Aggregator Gem در آوریل 2022 است.

NFT Marketplace OpenSea OpenSea Pro را معرفی کرده است. دستیابی OpenSea از NFT Aggregator Gem در آوریل 2022، پلتفرم Gem را قادر ساخت تا برای ایجاد OpenSea Pro جدید توسعه یافته و اصلاح شود.

طبق این اعلامیه، OpenSea Pro به دنبال ارائه سطح جدیدی از گزینه ها، انتخاب و کنترل به کلکسیونرهای حرفه ای است. این پلتفرم مجموعه‌ای از ویژگی‌های بهبود یافته را ارائه می‌کند که به مجموعه‌داران اجازه می‌دهد بهترین معاملات و بینش‌ها را در 170 بازار کشف کنند و به ابزارهای پیچیده برای رفع نیازهای اتوماسیون خود دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، OpenSea Pro یک ویژگی «سفارش پیشرفته» را معرفی می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد «عمیق‌ترین نقدینگی هر جمع‌کننده بازار NFT را از بین ببرند» و به کاربران کنترل بیشتری بر خریدشان می‌دهد. OpenSea Pro همچنین برای دستگاه‌های تلفن همراه سازگار و بهینه‌سازی شده است و به کاربران امکان می‌دهد از تلفن‌های همراه خود مرور، جارو کردن و فهرست‌بندی کنند.

این پلتفرم به اشتراک گذاشته است که کاربران می توانند در طول دوره تبلیغاتی بدون هزینه اضافی، با هزینه 0٪ از طریق OpenSea Pro در OpenSea فهرست کنند. برای تشکر از پذیرندگان اولیه Gem، تیم Gem یک “متشکرم” ویژه در قالب یک قطره Gemesis NFT همزمان با راه اندازی OpenSea Pro ارائه می دهد. کاربران واجد شرایطی که قبل از 31 مارس 2023 NFT را در Gem خریداری کرده‌اند، می‌توانند تا 4 مه 2023، NFT‌های رایگان Gemesis را درخواست کنند.

مرتبط: تیم امنیتی داشبوردی را برای شناسایی هک های احتمالی NFT در OpenSea ایجاد می کند

در سال 2022، OpenSea Gem را با مبلغ نامشخصی خریداری کرد تا تجربه را برای کاربران «حرفه‌ای» باتجربه‌تر بهبود بخشد. جم ها به معامله گران این امکان را داده اند که NFT ها را در مجموعه های مختلف و بازارهای متعدد در یک معامله خریداری کنند و هزینه های گاز را کاهش دهند.

در ماه فوریه، OpenSea استراتژی ای را برای بازیابی پایگاه کاربران NFT که به بازار رقیب NFT Blur از دست داده بود، اجرا کرد. Blur از حجم معاملات OpenSea در اتر (ETH) در روز پیشی گرفت زیرا کاربران به دنبال یک پلت فرم معاملاتی مطلوب برای سرمایه گذاری در NFT بودند. برای مبارزه با این موضوع، OpenSea سیاست کمیسیون 0% را برای جذب کاربران به پلتفرم اجرا کرد.نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا