🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر سابق OpenSea که «آگاه نیست» در طرح قالی‌کشی ۶۰ میلیون دلاری شرکت داشت

یکی از کارمندان سابق OpenSea متهم به کمک و کمک به عقب افتادن بدنام AnubisDAO در سال ۲۰۲۱ شده است. اما برخی از مفسران تردید دارند.

پلتفرم توکن غیرقابل تعویض (NFT) OpenSea می‌گوید از هیچ مدرکی مبنی بر دست داشتن یک کارمند سابق در قالی‌کشی بدنام AnubisDAO از سال ۲۰۲۱، به دنبال اتهامات جدید در رسانه‌های اجتماعی، آگاه نیست.

او در یک موضوع در تاریخ ۶ اکتبر از آنها خواست تا به اتهام دست داشتن در معامله پاسخ دهند. ”

هم اخلاق NFT و هم حساب تحلیل بلاک چین Lookonchain نشان داده اند که 0xSisyphus یا Pawlak نقش کلیدی در ترویج پروژه AnubisDAO برای سرمایه گذاران داشته است، کمی قبل از اینکه این پروژه سرمایه های تازه جمع آوری شده خود را به یک سری کیف پول خارجی منتقل کند.

موضوعی توسط NFT Ethics تلاش کرد تا نقش ادعا شده Pawlak در AnubisDAO Ragpull را در طرحی با توسعه دهندگان دیگر برای شستن درآمد از طریق میم سکه Pepe (PEPE) توضیح دهد.

با این حال، یکی از سخنگویان OpenSea به کوین تلگراف گفت که آنها هیچ اطلاعی از مشارکت پاولاک در چنین فعالیتی ندارند، در حالی که افزود که دامنه فعالیت Pawlak در حین کار برای شرکت “محدود” است. او همچنین اشاره کرد.

کوین یک کارمند سابق است که در ژوئن ۲۰۲۳ شرکت را ترک کرد. حوزه کاری او محدود بود زیرا او در یک نقش غیر مدیریتی در OpenSea کار می کرد. من نمی دانم که چنین چیزی وجود داشته باشد.

یکی از نمایندگان شرکت گفت: «علاوه بر این، ما هیچ ارتباط یا اطلاعاتی با پروژه مورد بحث نداریم، زیرا این پروژه قبل از حضور او در OpenSea انجام شده است.

در اکتبر ۲۰۲۱، AnubisDAO 13556 ETH (به ارزش ۶۰ میلیون دلار در آن زمان) از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال جمع آوری کرد. با این حال، پس از حدود ۲۰ ساعت، وجوه به چندین آدرس کیف پول مختلف ارسال شد که باعث شد سرمایه‌گذاران بلافاصله متحمل ضرر شوند.

کارآگاه بلاک چین ZachXBT نیز به نظر می رسد آب سردی را به اتهامات وارد می کند و این موضوع را «نیمه کاره ترین» چیزی که تا به حال خوانده است خوانده است.

وی افزود که به نظر می رسد بسیاری از موضوعات بر اساس تعدادی فرضیه در مورد نقش سیزیف ۰ در اتهامات قالیبافی، با استفاده از “رویدادهای نامربوط و بدون حقایق” است.

0xSisyphus همچنین به هر کسی که بتواند آدرس کیف پولی را که استخر را فاش کرده است، شناسایی کند، پاداش ۱۰۰۰ ETH ارائه می‌کند، و شناخته شده است که با مجریان قانون در ایالات متحده و هنگ کنگ همکاری کرده است، که منجر به اتهامات جدید می‌شود. ممکن است شک‌های بیشتری را ایجاد کند.

مربوط: ۱۳.۵K ETH که زیر فرش AnubisDAO کشیده شده و در Tornado Cash شسته می شود

زک نوشت: “آیا سیزیف به خاطر دروغ گفتن در مورد تیم آنوبیس مسئول سهل انگاری فاحش است؟ مطلقاً ۱۰۰٪، احتمالاً یک دعوی مدنی برای قربانیان.”

زک خاطرنشان کرد که سهل انگاری در این مورد با سرقت وجوه از پروژه خودتان بسیار متفاوت است. “[As far as I know] سیزیف تنها عضو تیم بود که صحبت می کرد. [Department of Homeland Security]”

زک پرسید: «واقعاً فکر می‌کنید که آنها ابتدا او را ندیدند و بر اعمالش نظارت نکردند؟»

زک توضیح داد که افرادی که به احتمال زیاد مسئول از دست دادن سرمایه در رسوایی AnubisDAO هستند، دو کاربر مستعار هستند که فقط با نام‌های «Beerus» و «Ersan» شناخته می‌شوند.

مجله: فروپاشی NFT ها و خود هیولاها در نمایشگاه جدید موراکامی به چشم می خورد


نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا