🚨 اخبار ارز دیجیتال

اولین بحث ها در محاکمه Sam Bankman-Freed شروع می شود

تان لین، دستیار دادستان ایالات متحده در اظهارات افتتاحیه درباره مدیر عامل سابق FTX گفت: “دوست دختر او به شما خواهد گفت که چگونه با هم پول دزدیده اند.”

دادستان ها و وکلای مدافع در پرونده جنایی سام بانکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، که با نام SBF نیز شناخته می شود، تصویر بسیار متفاوتی را برای هیئت منصفه ترسیم کردند تا در طول محاکمه در نظر بگیرند.

در ۴ اکتبر، در دادگاه نیویورک، تان لین، دستیار دادستان ایالات متحده و مارک کوهن، وکیل SBF، به ۱۲ هیئت منصفه در مورد شرایط منتهی به سقوط صرافی ارز مجازی FTX و مظنون بانکمن فرید گفتند. نقش. . این اظهارات پس از آن بیان شد که قاضی لوئیس کاپلان انتخاب ۱۲ هیئت منصفه و شش نفر جایگزین را پس از بیش از یک روز بازجویی نهایی کرد.

با توجه به موضوع Inner City Press’ X (توئیتر سابق) در این رویداد، لین گفت: ادعا کرد دادگاه ادعا می کند که SBF از وجوه مشتریان FTX برای جمع کردن جیب خود استفاده کرده و از طریق مشارکت و شهادت در کمپین، قانونگذاران را متقاعد کرده که قابل اعتماد است. بر اساس گزارش‌ها، یکی از دستیاران وکیل ایالات متحده گفت که Bankman Fried بارها به کاربران، کارمندان و مردم درباره «حفره» FTX در نوامبر ۲۰۲۲، زمانی که اطلاعات مالی صرافی عمومی شد، دروغ گفته است.

لین گفت: سوراخ خیلی بزرگ بود. “بنابراین متهم ادعا کرد که رکود در بازار ارز مجازی علت آن بوده است. اما او در حال کلاهبرداری بوده است. این در مدارک در این دادگاه مشخص خواهد شد. ما صداهایی را از اطرافیانش می شنویم. بله دوست دخترش به شما خواهد گفت. چگونه آنها پول را با هم دزدیدند.”

کوهن که لین را در بیانیه افتتاحیه خود دنبال کرد، گفت برخی از مسائلی که منجر به سقوط FTX شد به دوست دختر سابق SBF، مدیر عامل سابق Alameda Research، Caroline Ellison، و مدیر عامل Binance، Changpeng Chao مرتبط بود. گزارش شده است که آقای (CZ) مقصر است او گفت که پست‌های رسانه‌های اجتماعی CZ مستقیماً به مدیریت FTX منجر شد، زیرا علی‌رغم اصرار بانکمن فرید، الیسون برای محافظت از برخی از سرمایه‌گذاری‌های Alameda اقدامی نکرد.

وکلای SBF، مدیر عامل سابق FTX را به عنوان فردی معرفی کردند که در شرکتی که به طور تصاعدی در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال رشد می کرد، «با صداقت عمل می کرد». او همچنین به ادعاها مبنی بر اینکه SBF یک “آدم بد” بود با داشتن پنت هاوس در باهاما و خرج کردن پول برای افراد مشهور برای حمایت از FTX پاسخ داد و گفت: “تلاش برای بدست آوردن تام بردی جرم است. اینطور نیست.”

مربوط: ۵ نکته مهم از اولین روز محاکمه Sam Bankman-Freed

۴ اکتبر دومین روز از اولین محاکمه جنایی بانکمن آزاد است که انتظار می رود حدود شش هفته طول بکشد. او در مورد هفت اتهام مربوط به اتهامات کلاهبرداری FTX خود را بی گناه دانسته است و قرار است در مارس ۲۰۲۴ برای محاکمه دوم به دادگاه بازگردد.

از جمله نکات مهم هفته اول SBF در دادگاه، اولین حضور مدیر عامل سابق FTX در دادگاه با مدل موی جدید بود. الیسون، همراه با سایر مدیران سابق مرتبط با صرافی‌های ارزهای دیجیتال، احتمالاً در ادامه محاکمه علیه SBF شهادت خواهند داد.

مجله: آیا پس از فروپاشی FTX می توان به صرافی های ارز مجازی اعتماد کرد؟

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا