🚨 اخبار ارز دیجیتال

OpenBazaar Marketplace می‌گوید که قرار است دوباره از خاکستر رشد کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پس از بسته شدن در سال ۲۰۲۰ به دلیل مشکلات مالی و عدم رشد کاربران، به نظر می رسد بازار غیرمتمرکز دوباره رشد کند.

با توجه به به‌روزرسانی‌های متعدد رسانه‌های اجتماعی و GitHub، به نظر می‌رسد بازار غیرمتمرکز OpenBazaar پس از تعطیلی بیش از دو سال پیش، آماده بازگشت است.

مخزن GitHub سایت توسعه نرم‌افزار مشترک پیشرفت‌هایی را از ۱۲ آوریل در ساخت نسخه جدیدی از بازار که در سال ۲۰۲۰ بسته شد نشان می‌دهد.

برایان هافمن، رهبر سابق پروژه OpenBazaar و مدیرعامل OB1، شرکت انتفاعی که این نرم‌افزار را توسعه داده است، در ۹ آوریل در توییتی درباره پیشرفت انجام شده در نسخه «جدید» بازار نوشت: آیا. روز “

در پاسخ، از هافمن پرسیده شد که چگونه بازار این بار تغییر خواهد کرد، با توجه به اینکه مشکلات مالی و رشد آهسته کاربران باعث شد OpenBazaar تعطیل شود.

هافمن در مورد “آزادی برای کاوش” پاسخ داد و حدس زد که تأثیرات خارجی در سقوط اولیه نقش داشته است.

اولین اشاره به اینکه OpenBazaar در شرف بازگشت است، توییت هافمن در ۲۸ مارس بود. او صفحه گیت هاب OpenBazaar را پیوند داد تا نشان دهد که آنها در حال کار بر روی نسخه جدیدی از بازار به زبان برنامه نویسی Rust هستند.

تنها چند ساعت بعد، حساب رسمی OpenBazaar نیز توییتی را منتشر کرد که در آن نوشته شده بود: «زمان رشد دوباره از خاکستر فرا رسیده است.» «کار شروع شده است».

علاوه بر شواهدی مبنی بر احتمال بازگشایی بازار، وب‌سایت OpenBazaar اکنون پیام «openbazaar 3.0 – Coming Soon» را دارد.

مربوط: ۵ زبان برنامه نویسی برای یادگیری برای توسعه هوش مصنوعی

پس از بسته شدن صرافی در سال ۲۰۲۰، هافمن توییت کرد که تکرارهای آتی OpenBazaar به استقلال بیشتری از OB1 نیاز دارد، اما اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کار این صرافی ارائه نکرد.

OpenBazaar به عنوان جایگزین غیرمتمرکز eBay مورد استقبال قرار گرفت و اولین بار در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد. این به کاربران این امکان را می داد که مستقیماً با یکدیگر تعامل داشته باشند و با استفاده از بیت کوین (BTC) تراکنش ها را انجام دهند.

این بازار در ابتدا “DarkMarket” نام داشت اما به دنبال ورودی های جامعه برای بهبود تصویر عمومی آن به OpenBazaar تغییر یافت.

هافمن و بازار باز بلافاصله به درخواست‌های Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

هادلرز دایجست، ۲ تا ۸ آوریل: BTC White Paper در macOS پنهان شد، بایننس مجوز AUS را از دست داد، DOGE Newsنویسنده: Luke Huigsloot

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا