اخبار ارز دیجیتال

OpenAI «دستورالعمل‌های سفارشی» ChatGPT را راه‌اندازی می‌کند، بنابراین لازم نیست برای هر درخواست یک چیز را تکرار کنید.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این ویژگی جدید در حال حاضر برای کاربران پلاس در خارج از اتحادیه اروپا و بریتانیا در نسخه آزمایشی است و انتظار می‌رود در هفته‌های آینده عرضه کامل شود.

OpenAI انتشار بتا ChatGPT “دستورالعمل های سفارشی” را در ۲۰ جولای اعلام کرد. این ویژگی بسیار درخواستی به کاربران امکان می دهد پیشگفتارهای سریعی ایجاد کنند که دستورالعمل هایی را برای هوش مصنوعی قبل از پاسخ دادن به یک پرس و جو در نظر بگیرد.

بر اساس پست وبلاگ این شرکت، این ویژگی در میان اعلان ها و جلسات کار می کند و شامل پشتیبانی از افزونه ها می شود. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، OpenAI به دلیل افزایش احتمال خروجی غیرمنتظره، ویژگی های جدیدی را در نسخه بتا منتشر کرد.

“ChatGPT ممکن است همیشه دستورالعمل های سفارشی را به طور کامل تفسیر نکند، به خصوص در زمان بتا. گاهی اوقات ممکن است دستورالعمل ها را از دست بدهد یا زمانی که شما قصد ندارید آنها را اعمال کند.”

این ویژگی نشان دهنده یک گام مهم در تلاش شرکت برای توسعه ChatGPT به گونه ای است که می تواند “به طور موثر زمینه های متنوع و نیازهای منحصر به فرد هر فرد را منعکس کند” و در عین حال حفاظ های ایمنی را حفظ کند.

دستورالعمل‌های سفارشی در حال حاضر در نسخه بتا برای مشترکین ChatGPT Plus در خارج از بریتانیا و اتحادیه اروپا در دسترس است. این ویژگی در «هفته‌های آینده» برای همه کاربران گسترش خواهد یافت.

ویژگی دستورالعمل های سفارشی می تواند یک تغییر بازی برای کاربرانی باشد که دستورات پیچیده را انجام می دهند. در دنیای ارزهای دیجیتال، اجازه دادن به کاربران برای یک بار وارد کردن پارامترهای پرس و جو برای چندین درخواست می تواند مقدار زیادی در زمان صرفه جویی کند.

برای مثال، معامله‌گران می‌توانند شرایط بازار را از طریق دستورالعمل‌های سفارشی در شروع روز معاملاتی تعیین کنند، و در زمان صرفه‌جویی در توضیح مکرر موقعیت‌های پورتفولیو در شروع هر درخواست صرفه‌جویی کنند.

همچنین می‌تواند ابزار مفیدی برای کسانی باشد که می‌خواهند پاسخ‌های چت بات را برای اهداف قانونی یا بومی‌سازی محدود کنند، یعنی معامله‌گران رمزارز و توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی که به اطلاعات در زمینه سازگار با GDPR نیاز دارند.

با این حال، همانطور که The Verge اخیرا گزارش کرده است، کارشناسان معتقدند که افزایش پیچیدگی پرس و جو، شانس خروجی ChatGPT اطلاعات نادرست را افزایش می دهد.

مربوط: آیا ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT می‌توانند جایگزین ربات‌های معاملاتی اختصاصی ارزهای دیجیتال شوند؟نویسنده: Tristan Greene

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا