🚨 اخبار ارز دیجیتال

OpenAI یک میلیون دلار برای حمایت از ابتکارات امنیت سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی متعهد می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

از آنجایی که مجرمان روش‌های نوآورانه‌ای برای بهره‌برداری از هوش مصنوعی برای اهداف مخرب ابداع می‌کنند، OpenAI همچنان متعهد به ارائه ابزارهای مورد نیاز «مدافعان» است.

فناوری‌های هوش مصنوعی (AI) که امکان ایجاد دیپ‌فیک‌ها و بدافزارها را فراهم می‌کنند، آسیب‌هایی را بر مجرمان وارد کرده و فوریت اقدام را افزایش داده است.

OpenAI، خالق ChatGPT و Dall-e، یک برنامه کمک هزینه سایبری ۱ میلیون دلاری را برای افزایش و سنجش اثربخشی فناوری‌های امنیت سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی اعلام کرده است.

شرکت‌های هوش مصنوعی همواره بر اهمیت مقررات هوش مصنوعی برای خنثی کردن برنامه‌های مخرب احتمالی تاکید کرده‌اند. این یک مسابقه تسلیحاتی دیجیتال در حال انجام است و OpenAI در حال انجام اقدامات پیشگیرانه است تا اطمینان حاصل شود که نیروهای تهاجمی ادامه می دهند.

OpenAI مفاهیم پروژه‌ای مختلفی مانند ایجاد honeypot برای به دام انداختن مهاجمان، کمک به توسعه‌دهندگان در طراحی نرم‌افزار ایمن و بهبود روش‌های مدیریت پچ برای اثربخشی بهینه ارائه کرده است.

هدف این برنامه روشن است، همانطور که OpenAI در پست وبلاگ رسمی خود بیان می کند: “هدف ما تسهیل پیشرفت قابلیت های امنیت سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی برای مدافعان از طریق کمک های مالی و حمایت های اضافی است.” نحوه ارزیابی اثربخشی این مدل های هوش مصنوعی و تقویت قابلیت های امنیت سایبری تاکید بر تعیین است.

این تلاش راهگشا با هدف دستیابی به سه هدف اصلی است. اول، هدف آن «توانمندسازی مدافعان» با استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی و همکاری برای تغییر تعادل به نفع کسانی است که بر بهبود ایمنی و امنیت کلی تمرکز می‌کنند.

تمرکز بعدی تلاش‌های ما «اندازه‌گیری شایستگی» است. هدف OpenAI حمایت از پروژه‌های متمرکز بر توسعه روش‌های کمی برای ارزیابی اثربخشی مدل‌های هوش مصنوعی در زمینه امنیت سایبری است. علاوه بر این، OpenAI قصد دارد با تسهیل بحث عمیق در مورد رابطه پیچیده بین هوش مصنوعی و امنیت سایبری، بحث را بالا ببرد.

مربوط: OpenAI از رگولاتور ژاپنی در مورد جمع آوری داده ها هشدار دریافت می کند

این تلاش دیدگاه سنتی امنیت سایبری را تغییر می دهد. OpenAI بر اهمیت این عبارت محبوب تأکید می کند که مدافعان باید همیشه حق با آنها باشند، در حالی که مهاجمان فقط یک بار باید موفق شوند. اما OpenAI قدرت همکاری در جهت هدف مشترک حفظ امنیت مردم را تشخیص می دهد. آنها مصمم هستند که نشان دهند، با کمک هوش مصنوعی، مدافعان می توانند توازن قدرت را تغییر دهند تا دست برتر را به دست آورند.

مجله: ۲۵۰۰۰ معامله گر روی انتخاب سهام ChatGPT شرط بندی کردند، هوش مصنوعی در پرتاب تاس و موارد دیگر بد است

نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا