اخبار ارز دیجیتال

طرفداران منبع باز OP Stack Testnet را برای تامین مالی کالاهای عمومی راه اندازی می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شبکه کالاهای عمومی گیت کوین وعده داده است که بیشتر هزینه‌های خالص ترتیب‌دهنده را به جای واگذاری آن‌ها به دارندگان توکن و توسعه‌دهندگان، به سمت کالاهای عمومی هدایت کند.

طبق اعلام توسعه دهندگان این شبکه، شبکه کالاهای عمومی بلاک چین لایه ۲ شبکه آزمایشی خود را در ۷ جولای راه اندازی می کند و به جای پرداخت کالاهای عمومی به تیم توسعه و دارندگان توکن، “هزینه خالص ترتیب دهنده” را پرداخت خواهد کرد. بیشتر آن را صرف کالاهای عمومی کنند. . «کالای عمومی» در اقتصاد کالایی است که نمی توان آن را برای سود تولید کرد، زیرا حذف افراد غیر پرداخت کننده از مصرف دشوار است.

شبکه جدید تکامل یافته است توسط همان تیمی که Gitcoin را ایجاد کرد، پروژه ای با هدف جمع آوری پول برای پروژه های منبع باز. شبکه کالاهای عمومی با استفاده از پشته OP ساخته شده است، به این معنی که می تواند بخشی از یک “ابر زنجیره” پیشنهادی باشد که شامل شبکه های Optimism و Base می شود.

طبق مستندات پروژه، شبکه کالاهای عمومی یک مجموعه خوش بینانه لایه ۲ برای اتریوم خواهد بود. این نوع شبکه معمولاً از یک ترتیب‌دهنده متمرکز استفاده می‌کند که برای تراکنش‌های دسته‌ای سود ایجاد می‌کند و آنها را به طور منظم به اتریوم ارسال می‌کند.

تیم گیت‌کوین می‌گوید که شبکه جدید «بیشتر» این سود را در پروژه‌های کالاهای عمومی دوباره سرمایه‌گذاری خواهد کرد. از نظر آنها، این امر برای جلوگیری از دستیابی سرمایه‌گذاران خطرپذیر و سایر شرکت‌هایی که انگیزه «رانت‌جویی» دارند، لازم است.

به جای پر کردن فضای بلوک در سازمان‌های دیگر که می‌توانند گرفتار VCها و سایر مشوق‌های رانت‌جویی شوند، می‌توانیم آن بودجه را برای پیشبرد اهداف اتحاد برای رشد و تأمین مالی منافع عمومی تخصیص دهیم.» به این ترتیب، ما معتقدیم که باید پر کنیم. فضای بلوک ما.”

گیت کوین ادعا می کند که هزینه های ترتیب دهنده مستقیماً به آنها پرداخت نمی شود. در عوض، به سمت «ائتلافی» خواهد رفت که بر اساس «مدل حکومتی جدید تعریف شده» شکل گرفته است. در یک تاپیک توییتری همراه با این اطلاعیه، تیم اعلام کرد که هدف بلندمدت شبکه این است که اجازه دهد پروژه‌ها مستقیماً از هزینه‌های ترتیب‌دهنده و بدون واسطه تأمین مالی شوند. استفاده کنید استاندارد EIP-6969

مربوط: شبکه پایه کوین بیس نقشه راه “مسیر به شبکه اصلی” را منتشر کرد

شبکه کالاهای عمومی فعلی از طریق یک پل رسمی به شبکه اتریوم سپوریا متصل است و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های خود را با استفاده از وجوه دریافتی از شیرآلات مختلف Seporia آزمایش کنند.

گیت کوین در ابتدا به دلیل استفاده از بودجه ثانویه برای یارانه دادن به پروژه های منبع باز و سایر کالاهای عمومی مشهور شد. اعظم خان، رئیس تأثیر گیت کوین، در ماه ژوئن به هیئت مشاوران صندوق ارزهای دیجیتال Foresight Ventures پیوست.نویسنده: Tom Blackstone

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا