🚨 اخبار ارز دیجیتال

OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای اندروید منتشر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک صفحه پیش‌سفارش در فروشگاه Google Play ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد پس از آماده شدن برنامه، نصب خود را ثبت کنند.

در ۲۱ جولای، OpenAI اعلام کرد که قصد دارد نسخه اندرویدی از چت ربات محبوب ChatGPT خود را در هفته آینده منتشر کند. این بدان معناست که کاربران اندرویدی مانند کاربران iOS که از ماه می از این ابزار جانبی هوش مصنوعی لذت می‌برند، دسترسی ۲۴/۷ خواهند داشت.

شرکت توییت کرد انتشار آتی ChatGPT برای اندروید برای هفته آینده برنامه ریزی شده است، اگرچه تاریخ دقیقی ارائه نشده است. یک صفحه پیش‌سفارش در فروشگاه Google Play ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد پس از آماده شدن برنامه، نصب خود را ثبت کنند. برنامه iOS ChatGPT در ماه می با وعده نسخه اندروید منتشر شد و اکنون در حال اجرا شدن است.

این اعلامیه به دنبال تلاش‌های اخیر OpenAI برای افزایش امنیت و شفافیت سیستم، از جمله تلاش‌هایی مانند واترمارک محتوا است. این شرکت به دلیل نگرانی در مورد اطلاعات نادرست تولید شده توسط هوش مصنوعی و سوء استفاده احتمالی آن برای کلاهبرداری تحت نظارت شدید قرار دارد. اگرچه این مدل های تولیدی قدرتمند دارای مزایای قابل توجهی هستند، اجرای مسئولانه و اخلاقی همچنان حیاتی است.

OpenAI اقدامات امنیتی پیشرفته برای برنامه های اندروید را در مقایسه با نسخه وب برجسته می کند. مشابه برنامه‌های iOS موجود، ویژگی‌هایی مانند همگام‌سازی تاریخچه مکالمه در دستگاه‌ها را نیز ارائه می‌کند.

OpenAI با معرفی برنامه های بومی برای اندروید و iOS به طور مستقیم با Bing Chat مایکروسافت رقابت می کند که از فناوری GPT-4 OpenAI نیز استفاده می کند. این برنامه به عنوان جایگزینی برای آزمایش مدل های زبان بزرگ (LLM) بدون اتکا به مرورگر وب عمل می کند.

زمان انتشار این نسخه همزمان با رونمایی گوگل از چت بات Bard و ورود سایر غول های فناوری به فضای هوش مصنوعی است. علاوه بر این، استارت‌آپ‌هایی به سرعت در حال ظهور هستند که ویژگی‌هایی فراتر از نسخه پولی ChatGPT OpenAI ارائه می‌کنند، مانند Anthropic با دستیار Claude 2. با این حال، چت ربات OpenAI در ماه ژوئن شاهد کاهش ترافیک بود که اولین مورد از زمان راه اندازی آن بود.

مربوط: AI21 Labs ویژگی ضد توهم را برای چت ربات های GPT معرفی کرد

جامعه ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای مجذوب ChatGPT و پیشرفت در هوش مصنوعی می شود. برخی از اعضا از این فناوری در حال ظهور برای توسعه توکن‌های کاملاً جدید استفاده کرده‌اند.

مجله: AI Eye: رزروهای سفر با هوش مصنوعی به طرز خنده‌داری بد هستند، ۳ استفاده عجیب از ChatGPT و افزونه‌های رمزنگارینویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا