اخبار ارز دیجیتال

Oki DAO، مهلت دادخواهی نرسیده است، قضاوت پیش فرض کارت

پس از اینکه دایکی DAO در مهلت مقرر به شکایت پاسخ نداده است، رگولاتورهای کالا، روند اخذ حکم دادگاه در مورد پرونده دایکی DAO را آغاز کرده اند.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) پس از اینکه Oki DAO مهلتی را برای پاسخگویی به دعوی از دست داد، فرآیند اخذ حکم نکول در دعوی علیه Oki DAO را آغاز کرده است.

با توجه به پرونده های دادگاه در ۱۱ ژانویه، تنظیم کننده از دادگاه خواسته است که “نقص” را در برابر سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) با مهلتی برای “پاسخ یا دفاع” طبق دستور احضاریه که گفته می شود از دست داده است.

در صورت تایید، یک ورودی پیش‌فرض نشان می‌دهد که Oki DAO در دفاع یا دفاع از خود در دادگاه شکست خورده است و او را قادر به پاسخگویی یا پاسخگویی به شکایت‌ها نمی‌کند.

«شروع نکول» اولین گام در فرآیند اخذ حکم نکول است. این حکمی است که در صورت کوتاهی متهم در دفاع از پرونده، دادگاه صادر می کند.

الان رای بدهید!

شکایت مورد بحث توسط CFTC در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۲ تنظیم شد و Ooki DAO را متهم کرد که روشی برای شناسایی مشتریان اعمال نکرده است، “فقط درگیر فعالیت ها بوده” و “اهرم و ادعا می کند که به طور غیرقانونی به معامله گران خرده فروشی ارائه می دهد. تجارت کالای دارایی دیجیتال “حاشیه ای”. تاجر کمیسیون آتی ثبت شده (FCM) می تواند این کار را انجام دهد. “

مربوط: اقدام CFTC نشان می دهد که چرا توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال باید برای ترک ایالات متحده آماده شوند

این شکایت از طریق جعبه چت راهنما همراه با اطلاعیه ای در انجمن های آنلاین DAO به DAO اطلاع داده شد.

در دسامبر ۲۰۲۲، قاضی دادگاه منطقه، ویلیام اوریک، به قانون‌گذاران دستور داد که به تام بین و کایل کیسنر، بنیان‌گذاران پلتفرم معاملاتی که قبل از Ooki DAO بودند، خدمت کنند و گفت که CFTC «در این صورت می‌تواند حداقل به یک دارنده توکن قابل شناسایی خدمت کند. ” او افزود.

بسیاری از رگولاتورها به دلیل طرح شکایت بدون دستورالعمل نظارتی روشن انتقاد کردند. سامر مرسینگر، کمیسر CFTC، این اقدام را رویکردی “قانونی از طریق اجرا” نامید.

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا