اخبار ارز دیجیتال

شرکت مادر OnlyFans با افزایش درآمد، ۲۰ میلیون دلار اتریوم می خرد

شرکت مادر OnlyFans، Phoenix International، این ارز دیجیتال را برای سال‌های ۲۰۲۱-۲۰۲۲ خریداری کرده است.

شرکت مادر پلتفرم اشتراک OnlyFans جدیدترین شرکتی است که دارایی های ارزهای دیجیتال خود را فاش کرده است و نشان می دهد که در سال ۲۰۲۲ نزدیک به ۲۰ میلیون دلار در اتر (ETH) سرمایه گذاری کرده است.

فینیکس اینترنشنال گزارش داد که طبق پرونده‌های مالی ۲۴ آگوست خود در اداره ثبت شرکت‌های بریتانیا، حدود ۱۹.۹ میلیون دلار ETH در طول سال‌های ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ خریداری کرده است. با این حال، به دلیل کاهش کلی قیمت دارایی های کریپتو در سال گذشته، این مقدار کل اتر تا پایان نوامبر ۲۰۲۲ ۸.۵ میلیون دلار کاهش یافته است.

از ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲، زمانی که ETH هر کدام ۱۲۹۵ دلار ارزش داشت، دارایی های ETH شرکت دارای ارزش دفتری ۱۱.۴ میلیون دلار بود.

شرکت مادر OnlyFans 19,889,000 دلار اتریوم خرید.منبع: فونیکس اینترنشنال

علیرغم عدم موفقیت اولیه خود در سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، به طور کلی، این پلتفرم رشد قابل توجهی را در دوره گزارش منتهی به ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ تجربه کرد.

درآمد این شرکت ۱۶.۶ درصد از ۴.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ به ۵.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ بر اساس پرونده ها افزایش یافته است. علاوه بر این، پلتفرم سرگرمی بزرگسالان شاهد افزایش ۴۷ درصدی در سازندگان و افزایش ۲۷ درصدی در کل مشترکین بود.

مربوط: در حالی که Friend.tech رونق می گیرد، شبکه اجتماعی غیرمتمرکز دارای مشکلات نگهداری است

سرمایه‌گذاری‌های کریپتو این شرکت اولین سرمایه‌گذاری این شرکت و مدیران آن در فضای دارایی دیجیتال نیست. در فوریه ۲۰۲۲، این پلتفرم به سازندگان تایید شده اجازه داد تا عکس نمایه خود را به NFT مبتنی بر اتریوم تغییر دهند.

در ژوئن ۲۰۲۲، دو مدیر سابق OnlyFans یک پلت فرم کارت معاملاتی افراد مشهور به نام Zoop راه اندازی کردند. Zoop که بر اساس راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم Polygon ساخته شده است، اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا کارت‌های بازی دیجیتال سه بعدی افراد مشهور مورد علاقه خود را مبادله کنند.

افشای دارایی‌های ETH این شرکت در حالی صورت می‌گیرد که سازندگان محتوای بزرگسالان به جدیدترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز ارز دیجیتال، Friend.tech، هجوم آورده‌اند تا از تبلیغات تبلیغاتی استفاده کنند.

سوال بزرگ: آیا NSA بیت کوین ایجاد کرد؟

نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا