اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Binance: فقط 1٪ می توانند در حال حاضر با Crypto Self-Custody اداره شوند

نظرات Changpeng Zhao در حالی است که میلیاردها دلار استیبل کوین همچنان از صرافی Binance خارج می شود.

مدیر عامل بایننس Changpeng “CZ” Zhao به جامعه کریپتو در مورد خودمدیریتی هشدار می دهد و به 99٪ از کسانی که تصمیم می گیرند ارزهای رمزنگاری شده خود را مدیریت کنند، احتمالاً به نوعی آن را از دست خواهند داد.

برای سال‌ها، CZ از خود حضانت دفاع می‌کند و آن را «حق اساسی بشر» می‌نامد، اما همیشه از کاربران می‌خواهد «این کار را درست انجام دهند». او “نکات CZ” را در مورد رمزنگاری خودنگهداری در فوریه 2020 منتشر کرد.

داخل به تازگی در توییتر Spaces که توسط بایننس در 14 دسامبر اجرا شد، مدیر عامل بایننس همچنان به افرادی که از کیف پول های خود حضانت استفاده می کنند هشدار می دهد.

برای اکثر مردم، 99 درصد از مردم امروز، اگر از آنها بخواهید ارز دیجیتال خود را برای خود نگه دارند، در نهایت آن را از دست خواهند داد.

CZ تکرار کرد که نگه داشتن ارزهای رمزنگاری شده در کیف پول فرد “بدون خطر نیست” و اضافه کرد که “افراد بیشتری نسبت به صرافی های متمرکز، خود را نگه می دارند و پول خود را از دست می دهند و ضرر می کنند.”

“بیشتر مردم نمی توانند از کلیدهای امنیتی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. آنها دستگاه های خود را گم می کنند. […] رمزگذاری مناسب برای پشتیبان گیری اعمال نمی شود. آنها آن را روی کاغذ می‌آورند و شخص دیگری آن را می‌بیند و آن وجوه را می‌دزدد.»

مدیران بایننس همچنین گفتند که حتی اگر وجوه خودسرپرستی به درستی مدیریت شود، “در صورت فوت شخصی، هیچ راهی برای انتقال آنها به نزدیکان وجود ندارد”، اما مدیرانی مانند بایننس “روش‌های عملیاتی استاندارد” دارند و می‌توان آنها را اجرا کرد. گفت. او گفت: برای حل این مشکل.

مدیران بایننس به این نتیجه رسیدند که “راه حل های مختلف دارای پروفایل های ریسک متفاوتی هستند” و این به کاربران بستگی دارد که تصمیم بگیرند چه چیزی برای آنها بهتر است.

مدیرعامل بایننس در ماه نوامبر گفت، علیرغم این واقعیت که بیشتر عملیات بایننس “متمرکز” است، CZ مکرراً اعلام کرده است که در مورد ترجیح شرکت برای راه حل های حضانت و خودسرپرستی “بی طرف” باقی می ماند. او گفت که از تعطیل شدن خوشحال است. یک صرافی متمرکز ارزهای دیجیتال در صورتی که کاربران به سمت گزینه های غیرمتمرکز حرکت کنند.

CZ “اگر راهی وجود داشت که مردم بتوانند دارایی های خود را ایمن و آسان ذخیره کنند و 99٪ از جمعیت عمومی می توانستند این کار را انجام دهند، صرافی های متمرکز وجود نداشتند یا احتمالاً باید وجود داشته باشند. از بین خواهند رفت که بسیار عالی است.” گفت.

مربوط: اعضای انجمن کریپتو درباره اجرای بانک در بایننس بحث می کنند

جدیدترین فضای توییتر بایننس در بحبوحه زمان پرتلاطم برای مبادله عرضه می‌شود، بایننس عقب‌نشینی قابل‌توجهی را به دلیل نگرانی‌ها در مورد ترازنامه و شکایت‌های احتمالی خود تجربه می‌کند.

گزارش 11 دسامبر در وال استریت ژورنال به برخی از علائم قرمز در ممیزی اثبات ذخیره بایننس اشاره کرد، در حالی که گزارش رویترز در 13 دسامبر نشان داد که وزارت دادگستری ایالات متحده به بایننس یک پیشنهاد سه ساله داده است که ما در حال نزدیک شدن به پایان هستیم. از تحقیقات ما ممکن است از نظر کیفری مسئول شناخته شوید.

در چند روز گذشته شاهد خروج گسترده استیبل کوین ها از پلتفرم های معاملاتی بوده ایم. این شامل خروج 2.2 میلیارد دلار استیبل کوین بایننس USD (BUSD)، تتر (USDT) و USD Coin (USDC) در 24 ساعت در 13 دسامبر است. -14، با توجه به داده های پلتفرم هوشمند بلاک چین Glassnode.

BUSD، USDT، و USDC طی 24 ساعت از 13 تا 14 دسامبر بر روی بایننس ریخته می شود. منبع: Glassnode.

جالب اینجاست که Bitfinex’ed – یک کارشناس قدیمی Tether – در 14 دسامبر برای 98000 دنبال کننده توییتر خود یک اسکرین شات از آخرین پیشنهاد Binance ارسال کرد که به مشتریان 50% APR در USDT اشتراک گذاری شده ارائه می دهد. ذخایر استیبل کوین به سرعت در حال کاهش است.

در بحث اخیر فضای توییتر، CZ تضعیف احساسات بازار را به افت فاجعه بار FTX، به ویژه در مورد راه حل های نگهداری، نسبت داد.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا