اخبار ارز دیجیتال

طبق گفته توسعه دهندگان هسته ای، از سال 2020، تنها 0.04 درصد از اعتبار سنجی اتریوم کاهش یافته است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تنها 226 اعتبارسنجی از زمان شروع سهامداری اتریوم قطع شده است که 75 مورد از آنها مربوط به یک رویداد در فوریه 2021 هستند.

طبق گفته توسعه دهندگان هسته اتریوم، از زمان راه اندازی زنجیره فانوس دریایی در 1 دسامبر 2022، تنها 226 اعتبار سنجی در اکوسیستم اتریوم کاهش یافته است.

Thrashing فرآیندی است که در آن اعتبارسنجی قانون اجماع اثبات سهام را نقض می‌کند، که اغلب منجر به حذف اعتبار‌دهنده از شبکه و برخی از اتر (ETH) شرط‌بندی‌شده که اعتبار‌دهنده به عنوان وثیقه ارائه کرده است، می‌شود.

احتمال بریده شدنش خیلی کم بود. برجسته توسعه دهنده هسته اتریوم “Superphiz” در یک پست توییتر در 23 فوریه پیشنهاد کرد که نیازی به نگرانی در مورد به اشتراک گذاشتن ETH به این دلیل خاص وجود ندارد.

توسعه‌دهنده همچنین «چهار بهترین روش در حال ظهور» را برای کاهش بیشتر این شانس‌ها توضیح داد.

یکی از این روش‌ها پاک کردن داده‌های زنجیره‌ای موجود در ماشین‌های استیکینگ قدیمی، نصب مجدد اعتباردهنده‌ها و قالب‌بندی مجدد در صورت نیاز بود.

Superphiz استفاده از “تشخیص doppelganger” را پیشنهاد کرد. قبل از شروع فرآیند تأیید، فعال بودن کلید تأیید کننده را بررسی می کند.

این می‌تواند بر زمان کارکرد اعتبارسنجی تأثیر بگذارد، اما او توضیح داد که «زمان آپدیت کامل» ارزش کوتاه کردن در طرح بزرگ چیزها را ندارد.

عاقلانه است که 0.06 دلار را دور بریزید و 1700 دلار پس انداز کنید. (یک اسلش حدود 1 اتر هزینه دارد).

توسعه‌دهندگان می‌گویند برای آگاهی از مشکلات احتمالی که ممکن است پیش بیاید، ارزش تماشای بافرها و گزارش‌های زنجیره بیکن را دارد.

یک گزارش تایید کننده بریده بریده برای The Beacon Chain. سس: beaconcha.in.

اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، Superphiz پیشنهاد کرد که “همه چیز را از برق بکشید” و “برگردید” پس از شناسایی مشکل و ارائه راه حل پیشنهادی.

توسعه‌دهنده همچنین اشاره کرد که بیش از 150 مورد از 226 اسلش ناشی از خدمات بوده است، نه توسط “بازیکنان خانگی”.

تعداد ETH و اعتباردهنده‌های فعال در زنجیره بیکن. سس: beaconcha.in.

طبق گفته بنیاد اتریوم، thrashing می تواند به دلیل نقض “اثبات” یا “پیشنهاد” رخ دهد.

نقض اثبات تخلفی است که در آن یک اعتبار سنجی مخرب تلاش می کند تا تاریخچه یک بلوک یا “رای مضاعف” را با اثبات دو نامزد برای یک بلوک تغییر دهد.

نقض پروپوزال زمانی اتفاق می‌افتد که یک اعتبارسنجی دو بلوک مختلف را برای یک اسلات پیشنهاد و امضا کند.

طبق داده‌های beaconcha.in، اکثر رویدادهای اسلش به دلیل نقض احراز هویت است.

یکی از بزرگترین رویدادهای اسلش در 4 فوریه 2021 رخ داد، زمانی که ارائه‌دهنده زیرساخت سهامداری «Staked» 75 اعتبارسنجی را برای تولید بلوک‌های متضاد کاهش داد. Staked گفت که نقض احراز هویت ناشی از یک “مشکل فنی” بوده است.

مربوط: خطرات ادغام اتریوم چیست؟

بر اساس گزارش beaconcha.in، از زمانی که Beacon Chain با Ethereum Proof of Work Chain در 15 سپتامبر ادغام شد، تنها 35 مورد از مجموع 226 اسلش اجرا شده است، که به این معنی است که ادغام تأثیر قابل توجهی بر نرخ اسلش داشته است. داده نمی شود. .

از 120.4 میلیون ETH که در حال حاضر در گردش است (طبق گزارش CoinGecko)، حدود 16.7 میلیون اتریوم (طبق سایت beaconcha.in) به اشتراک گذاشته شده است که درصد اتریوم سهامدار را حدود 13.9 درصد می کند.

ETH را می توان در صرافی های متمرکز قرار داد، به شبکه های اعتبارسنجی شخص ثالث واگذار کرد یا بر روی گره های مستقل اجرا کرد. این به 32 ETH نیاز دارد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا