اخبار ارز دیجیتال

یک سوم از مجردها برای قرار ملاقات در متاورس: نظرسنجی آماده هستند

بر اساس داده‌های یک مطالعه جدید از Dating.com، متاورس می‌تواند به پیشبرد دوستیابی به آینده کمک کند، به خصوص که آواتارها بیشتر منعکس کننده کاربران می‌شوند.

دوستیابی آنلاین در حال حاضر به یک فعالیت رایج در دوستیابی مدرن تبدیل شده است. داده های Statista حدود ۲۸۰ میلیون کاربر دوستیابی آنلاین را تا سال ۲۰۲۴ پیش بینی می کند.

داده‌های یک نظرسنجی اخیر که توسط پلتفرم خواستگاری آنلاین Dating.com انجام شده است نشان می‌دهد که بسیاری از مجردها آماده هستند تا تلاش‌های عشقی خود را به متاورس برسانند. بر اساس تحقیقات، جویندگان عشق همچنان به فناوری روی می آورند و ۳۳ درصد از مجردها برای تاریخ در Metaverse برنامه ریزی می کنند.

این مطالعه نشان داد که استفاده از آواتارهای Metaverse به تاکید بر “صمیمیت ارتباطی و دیجیتالی قبل از کشف چهره به چهره” کمک می کند.

به علاوه، Metaverse دنیایی بدون مرز است، جایی که مجردها می توانند از هر جایی با هم ملاقات کنند.

“فناوری برنامه های دوستیابی و پیشرفت در متاورژن، افراد بیشتری را برای برقراری ارتباط در شهرها، کشورها و حتی قاره های مختلف باز می کند.”

این نظرسنجی نشان داد که یک سوم از همه پاسخ دهندگان گفتند که برای روابط با افراد خارج از منطقه جغرافیایی محلی خود باز هستند.

این به دلیل داده های اضافی است که نشان می دهد علاقه مصرف کنندگان به Metaverse در حال افزایش است. بر اساس داده‌های مشاور استراتژی تجاری و فناوری Capgemini، بیش از ۹۰ درصد از مصرف‌کنندگان به Metaverse علاقه‌مند هستند.

مربوط: Metaverse تجربه رانندگی در انتخاب سفرهای دنیای واقعی در سال ۲۰۲۳: یک مطالعه

هویت های دیجیتال، و به طور خاص هویت در متاورس، موضوع اصلی بحث در سال گذشته برای کاربران و توسعه دهندگان بود.

همانطور که صنایع دنیای واقعی وارد واقعیت دیجیتال می شوند، ابزارهای بیشتری در دسترس کاربران قرار می گیرد تا هویت دیجیتالی خود را کنار هم بگذارند. چه یک ابزار پوشیدنی با مارک قدیمی باشد و چه داشتن یک ملک در واقعیت مجازی، خود دیجیتالی ما این پتانسیل را دارد که در مورد اینکه چه کسی هستیم و وضعیت ما را افزایش دهد.

با این حال، همانطور که داده های شخصی بیشتری به واقعیت دیجیتال داده می شود تا واقعی ترین نسخه کاربر ایجاد شود، خطر سرقت هویت و سایر سوء استفاده ها افزایش می یابد.

یک مطالعه اخیر توسط کسپرسکی نشان داد که پیش‌بینی می‌شود بهره‌برداری‌ها و اکسپلویت‌های متاورس در سال آینده افزایش یابد.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا