اخبار ارز دیجیتال

یکی از بزرگترین دانشگاه های آمریکا شروع به آموزش دانشجویان درباره بیت کوین می کند

این استاد دانشگاه گفت: دوره “برنامه نویسی بیت کوین” اولین دوره آموزشی بیت کوین را دنبال می کند که در آن دانش آموزان می آموزند که چگونه “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

پذیرش دوره‌های بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال در کلاس‌های درس همچنان سر به فلک کشیده است، و دانشگاه A&M تگزاس اکنون جدیدترین دانشگاه ایالات متحده است که دوره‌های بیت کوین را به بیش از ۷۴۰۰۰ دانشجوی خود ارائه می‌کند.

این خبر در ۱۳ ژانویه توسط کولوک ری، دانشیار دانشکده تجارت میز تگزاس A&M اعلام شد. Coloc Ray دوره “پروتکل بیت کوین” را به دانشجویان مهندسی و دانشکده بازرگانی Maze آموزش می دهد که ترم بهار در ۱۳ ژانویه آغاز شود. ۱۷.

ری در یک تاپیک چهار قسمتی در توییتر گفت که «برنامه‌نویسی بیت‌کوین» از پروتکل بیت‌کوین پیروی می‌کند و دانش‌آموزان یاد خواهند گرفت که «کتابخانه بیت‌کوین را از ابتدا بسازند».

این استاد افزود که گرفتن تاییدیه از کمیته برنامه درسی مربوطه مدرسه کار آسانی نیست.

به گفته جاش کاول، محقق ارزهای دیجیتال، فقدان آموزش با کیفیت ارزهای دیجیتال به عنوان یک مانع بزرگ برای پذیرش به سطح بعدی ذکر شده است.

کوین تلگراف با ری تماس گرفت تا بپرسد چند دانش آموز در کلاس ثبت نام کرده اند، اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مربوط: دانشگاه سینسیناتی رونق رمزنگاری را به برنامه درسی آموزش تبدیل می کند

پیامدهای قانونی و نظارتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اکنون در دانشگاه های ایالات متحده نیز تدریس می شود.

پروفسور کمکی دانشکده حقوق دانشگاه بوستون، توماس هوک، اخیراً به کوین تلگراف گفت که دانشکده های حقوق اکنون در حال یادگیری این هستند که چگونه وکلای متبحر و شرکت های رمزنگاری می توانند عدم قطعیت نظارتی را کنترل کنند. محصولات و خدمات به بازار:

هدف از این کار روشن کردن مسائل بالقوه ای است که وکلای آینده ممکن است با آن مواجه شوند و تعداد بی شماری از رویکردها و مقررات مربوط به کریپتو وجود دارد. [and] اشتباه [issues] این همان چیزی است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان می‌توانند با آن روبرو شوند. ”

سایر دانشگاه هایی که در حال حاضر دوره های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند عبارتند از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه کرنل و دانشگاه کالیفرنیا، برکلی.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا