🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی از “بزرگترین” شاخص های بیت کوین می گوید که بازار صعودی قیمت بیت کوین در راه است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

فیلیپ سوئیفت، تحلیلگر زنجیره ای می گوید که سرمایه گذاران باید کاهش کوتاه مدت قیمت بیت کوین را کنار بگذارند و روی روندهای سرمایه گذاری بزرگتر تمرکز کنند.

بر اساس یک تحلیل جدید، بیت کوین (BTC) وارد یک «چرخه گمانه زنی» جدید می شود که در بازارهای صعودی معمول است.

و توییت در ۱۶ می، فیلیپ سویفت، خالق منبع داده LookIntoBitcoin و یکی از بنیانگذاران مجموعه تجاری Decentrader، فاش کرد که تاریخ مطابق با معیار RHODL Ratio تکرار می شود.

ایجاد کننده نسبت RHODL در قیمت BTC: “بزرگنمایی”

نسبت RHODL روشی برای ردیابی حرکت قیمت BTC بر اساس قیمت واقعی عرضه است، یعنی قیمتی که سکه آخرین بار در آن حرکت کرده است.

در سال ۲۰۲۰ توسط سوئیفت ایجاد شد و سن نسبی سکه‌هایی را که یک هفته پیش حرکت کرده‌اند با سکه‌هایی که یک یا دو سال پیش حرکت کرده‌اند مقایسه می‌کند.

این نسبت بینشی از فعالیت نسبی دارندگان کوتاه مدت (STH) و بلندمدت (LTH) و در نتیجه میزان حدس و گمان موجود در بازار می دهد.

RHODL اکنون در حال افزایش است و تا پایان سال ۲۰۲۲ به منطقه تجمع سبز خواهد رسید.

در آن زمان، سوئیفت به کوین تلگراف گفت که بیت کوین “بزرگترین فرصت خود را دارد.” از آن زمان ثابت شده است که این درست است، با BTC/USD 70٪ در سه ماهه اول ۲۰۲۳ افزایش یافته است.

قبل از آن، افت به آن نقطه با عقب نشینی خود بیت کوین به پایین ترین سطح کلان همزمان بود.

اکنون، به نظر می‌رسد که فعالیت‌های سوداگرانه در حال افزایش است و او معتقد است که یک چرخه گاوی جدید در حال حاضر آغاز شده است.

او توضیح داد: “زمانی که ما شاخص نسبت بیت کوین RHODL را برای سال ۲۰۲۰ ایجاد کردیم، چیزی که مرا شگفت زده کرد این بود که چگونه نشان داد که وقتی ارزش نسبت سکه های جوان شروع به افزایش کرد، یک بازار صعودی جدید در حال شکل گیری است. ما اکنون در اینجا هستیم.”

“نیازی به وحشت در مورد کاهش قیمت کوچک نیست. بزرگنمایی کنید.”

نمودار مشروح نسبت بیت کوین RHODL.منبع: فیلیپ سوئیفت / توییتر

سوئیفت در این عقیده تنها نیست. پاسخ دهنده چک مات، تحلیلگر اصلی روی زنجیره در Glassnode است. تماس گرفت نسبت RHODL “یکی از بهترین اکتشافات در زنجیره” است.

در همین حال، در نمودار پیوست، او اضافه کرد که بازار صعودی سال ۲۰۲۱ با وجود شکستن بالاترین قیمت BTC/USD، حرکتی تقلیدی برای RHODL نشان نداد. آخرین باری که این معیار به منطقه قرمز «گمان‌زنی بالا» رسید، بالاترین قیمت بیت کوین در اواخر سال ۲۰۱۷ بود.

نمودار نسبت بیت کوین RHODL (عکس از صفحه). منبع: LookIntoBitcoin

ترس، افسردگی، بی تفاوتی

سوئیفت در ادامه استدلال کرد که فعالان بازار در بازه‌های زمانی کوتاه در بازار ارزهای دیجیتال در معرض خطر هستند.

موارد مرتبط: مراقب این سطوح قیمت بیت کوین باشید زیرا بیت کوین تهدید به از دست دادن پشتیبانی ۲۷۰۰۰ دلاری می کند

این نتیجه‌گیری با تعدادی رتبه‌بندی «نزولی» برای بیت‌کوین همراه بود که توسط Decentrader پس از بررسی نرخ‌های تأمین مالی ارز ایجاد شد. اینها علاوه بر خود نرخ تامین مالی، به بهره باز و نسبت های بلند/کوتاه مربوط می شوند.

داده های بازار برای ارزهای دیجیتال اصلی مختلف (تصاویر).منبع: Decentrader

او می‌گوید: «بازار هنوز هم ترسناک/افسرده/بی‌تفاوت است…». خلاصه شده است در آن روز.

در اوایل این ماه، سوئیفت پیش‌بینی به‌روزرسانی‌شده‌ای از اتفاقاتی که برای بیت‌کوین در سال آخر پیش از نصف شدن یارانه بلوک بعدی خواهد افتاد، در اختیار کوین‌تلگراف قرار داد. از جمله اینکه هیچ شانسی برای بازگشت به ۲۰۰۰۰ دلار وجود ندارد.

مجلات: فاکتور IRS 38 میلیارد دلاری Alameda، تزریق ثروت Do Kwon، Milady’s Frenzy: Asia Express

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا