اخبار ارز دیجیتال

یک نامزد کمتر دوستدار رمزنگاری – شهردار میامی از نامزدی ریاست جمهوری ایالات متحده کناره گیری کرد

فرانسیس سوارز به همراه رابرت اف کندی جونیور، نامزد پیشتاز حزب دموکرات، یکی از معدود کاندیداهایی بود که به طور علنی از ارزهای دیجیتال برای رقابت در سال ۲۰۲۴ حمایت کرد.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، یکی از معدود حامیان رمزارزها که برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ نامزد شد، اعلام کرد که کمپین خود را به حالت تعلیق در می آورد.

سوارز در اطلاعیه ای در ۲۹ اوت در X، گفت گفت او گفت که این “یکی از بزرگترین افتخارات” نامزدی برای ریاست جمهوری ایالات متحده بود. [his] او گفت که تصمیم گرفته است به مبارزات انتخاباتی خود پایان دهد و از یک “نامزد قوی” برای حزب جمهوری خواه حمایت کند. شهردار میامی در ژوئن اعلام کرد که به دنبال نامزدی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ ایالات متحده خواهد بود، اما برای اولین مناظره حزبی در ۲۳ اوت واجد شرایط نبود.

به عنوان شهردار میامی، سوارز در سال ۲۰۲۱ با اعلام اینکه بخشی از حقوق خود را به صورت بیت کوین (BTC) دریافت می کند و از پروژه توکن سکه میامی حمایت می کند، خبرساز شد. شهردار میامی یکی از معدود نامزدهایی بود که به همراه رابرت اف کندی جونیور، نامزد پیشتاز دموکرات‌ها، از ارزهای دیجیتال برای نامزدی در سال ۲۰۲۴ حمایت عمومی کرد.

مربوط: رابرت کندی جونیور فاش می کند که برای ۷ فرزندش هر کدام ۲ بیت کوین خریده است

بر اساس تعدادی از نظرسنجی‌های اخیر، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در رقابت برای نامزدی ریاست جمهوری جمهوری‌خواهان از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق عقب تر است. آقای ترامپ با اتهامات جنایی ایالتی و فدرال در رابطه با نقشش در تلاش برای برهم زدن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ که با پرش از مناظره های حزب اول از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی شکست خورد، مواجه شده است.

انتخابات ۲۰۲۴ ایالات متحده می تواند نحوه برخورد دولت با لایحه دارایی های دیجیتال را تغییر دهد. دموکرات ها در حال حاضر اکثریت کمی در سنا دارند، اما ۳۴ کرسی از ۱۰۰ کرسی در انتخابات بعدی رقابت خواهند کرد. جمهوری خواهان اکثریت کرسی های مجلس نمایندگان را در اختیار دارند، اما سرنوشت تمامی ۴۳۵ کرسی در نوامبر ۲۰۲۴ تعیین می شود.

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستندنویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا